• Reklama

Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez Przewodnick » 29 Maj 2012, 20:31

DuduBiton77 napisał(a):Konto firmy Hyath na allegro zostało zawieszone-taką informację dostałem od ludzi, zarządzających tym serwisem.
"Sprzedający otrzymał ode mnie ostrzeżenie związane z Pana sprawą. Jego konto zostało zawieszone."


W kwestii formalnej - na czym teraz polega zawieszenie konta na Allegro, skoro sprzedający ma wystawione aukcje, odpowiada na komentarze, nie ma informacji przy nicku, że konto zawieszone, itp.?

NIe chcę zakładać nowego postu:
Wygląda na to, że firma nie posiada już certyfikatu "Rzetelna firma". Cytat: Informujemy, iż firma
HYATH S.C. BEATA JURA,MICHAŁ JURA, ANDRYCHÓW, NIP: 5492311150 przystąpiła do Programu Rzetelna Firma, jednak na chwilę obecną nie spełnia warunków uczestnictwa w programie. W celu uzyskania wyjaśnień proszę skontaktować się z ww. firmą.
Znalezione na stronie: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/Info ... r=VPN3Q6NC
Przewodnick
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 Maj 2012, 20:25

Reklama

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez Smoku » 05 Cze 2012, 09:40

dziś wysłano takiego maila:
Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym tj. 04.06.2012 firma Hyath pragnie wydać oświadczenie opisujące stan w jakim znajduje się kondycja finansowa naszej firmy, przybliżające Państwu nasz plan do wdrożenia oraz związane z nim cele do osiągnięcia.

Pierwszego lipca tego roku mija pięć lat od momentu założenia firmy Hyath.

Pięć lat to okres czasu, który pozwolił udowadniać nam każdego dnia że zasługujemy na wyróżnienie pod kątem rzetelnego i dbałego prowadzenia biznesu z każdym Klientem, którego dobro było, jest i będzie naszym nadrzędnym celem.

Słowo "hyath" było synonimem dotrzymanej umowy, zasady która powstała by podpierać delikatne tworzywo wzajemnych zobowiązań w sferze biznesu.

W początkowej fazie rozwoju firmy kapitał zaufania naszych Klientów mógł sprawić że pozyskiwaliśmy pieniądze na zabezpieczenie we właściwym czasie, sporej części nakładu rzadkiej i rynkowo atrakcyjnej monety, dostarczając ją Klientom bez względu na to że podrożała ona o 10%, 20% czy nawet 100%.

Wiele osób mile wspomina Hyath po dziś dzień.

Nieco później już przy pierwszych i kolejnych transakcjach związanych ze złotem lokacyjnym udowodnialiśmy że zaufanie do firmy Hyath jest również zasadne.


Dostawy odbywały się terminowo, nie raz wcześniej lecz nigdy z opóźnieniem większym niż kilka dni za wyjątkiem zeszłego roku kiedy to odnotowaliśmy opóźnienie zbliżone do obecnego - zaznaczamy jednak że nasi Klienci otrzymali wówczas złoto, które w między czasie zdrożało o 50%.

Wielu Klientów w tym także wielu Allegrowiczów zapomina że w tym czasie firma Hyath była jedną z trzech, która choć zgodnie z prawem mogła, nie zwróciła pieniędzy by zgodnie z honorowanymi wartościami i zasadami móc z dumą i radością dostarczyć zamówiony towar.

Fundamenty uczciwości i rzetelności oraz dobrej woli w wykonaniu tej firmy odzwierciedlają zasady, które wyznaje i którymi się kieruje właściciel Hyath a jedna z nich mówi o tym że nie ma rzeczy, która w sposób zgodny z naszą naturą oraz pierwotnymi wartościami jest w stanie zmusić nas do działania przeciw sobie poprzez działanie na szkodę drugiego człowieka.
Jesteśmy ludźmi.

Nie jesteśmy towarem i nie mamy żadnej ceny - chyba że sami przykleimy sobie metkę z odpowiadająca nam wartością za którą jesteśmy gotowi się sprzedać.


Piszemy o tym dlatego że kreowana obecnie opinia nadwyręża wizerunek firmy i jej dobre, wypracowywane przez lata imię. Zaznaczamy że pomimo obecnych trudności - jesteśmy tu i teraz, gotowi zmierzyć się z tym co przynosi każdy dzień.


Opóźnienia w dostawie jakie obecnie występują, jak już wspomniano - miały już w historii naszej miejsce.Obecnie działalność naszej firmy została praktycznie zablokowana przez nieprzyjazne i nieprzychylne Hyath ośrodki opiniotwórcze koncentrujące ataki na firmę Hyath, które wynikają ze wzmacniania obaw naszych Klientów, którzy sądzą że zostali oszukani.Nic bardziej mylnego.

Nigdy nie było zamiarem i nadal nie jest zamiarem naszej firmy oszukanie kogokolwiek a wręcz przeciwnie, obecnie naszym głównym celem jest nawiązaniem porozumienia z wszystkimi Kontrahentami i dostarczenie każdemu, należnego mu towaru.

Jednakże wiele osób - być może nieświadomie - poprzez ataki na naszą firmę utrudnia nam możliwości negocjacyjne z potencjalnymi inwestorami przez co zmniejszają pośrednio swoje szanse na otrzymanie towaru, gdyż jeśli firma Hyath będzie zmuszona ogłosić upadłość - to niestety nie będziemy w stanie zrealizować ani w całości ani po części żadnego z zamówień.

Obecnie firma Hyath znalazła się w bardzo trudnym położeniu,sytuacji której chcemy i możemy stawić czoła by móc odzyskać to co najważniejsze: zaufanie.


Chcemy to zrobić i dołożymy wszelkich starań by każdy z naszych Klientów otrzymał to co u nas zamówił – w świetle tych faktów nie jest tajemnicą że byśmy mogli zrealizować zamówienie naszych klientów firma Hyath musi przetrwać.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do każdego z Was o podjęcie decyzji i pytając:


Czy dacie nam i tym samym sobie szansę na zrealizowanie każdego zamówienia ?


Potrzebujemy Waszego wsparcia na które składa się zaufanie i wiara w powodzenie planu Hyath oraz czasu na jego wypełnienie - są to niezbędne składniki dalszego działania i jego powodzenia.


Hyath posiada gotowy plan wyjścia z obecnego kryzysu.Zobowiązujemy się do stałego i systematycznego utrzymywania kontaktu z Państwem
- oraz zamieszczaniu informacji o postępach w realizacji kolejnych etapów naprawy tej sytuacji na stronie www.hyath.pl


Strona powinna być gotowa w dniu 06.06.2012, jednakże proszę zostawić nam kilka dni czasu by mogła ona działać w pełni.

Wkrótce za pośrednictwem tej strony będą mogli Państwo skontaktować się z ludźmi, inwestorami takimi jak Wy, którzy po zapoznaniu się z obecną sytuacją firmy z pełnym zrozumieniem sytuacji - udzieli nam swojego poparcia.Strona i zamieszczona na niej dyskusja będzie miała charakter otwarty.


Zapewne nie zabraknie także głosów należących do innych osób, których obecnie nie uda nam się przekonać - pozostajemy jednak ufni w to że będą oni mniejszością.


Dzięki temu jesteśmy w stanie podnieść się z obecnego upadku i znaleźć siły by iść .... z czasem wrócą także siły by jak dawniej móc biec i pokonać wszelkie przeszkody natury losowej.


W dniu dzisiejszym stoimy w obliczu wyboru - który przez pewien czas nie był taki oczywisty.


Ten czas, to chwile spędzone w zamkniętym kręgu bolesnych myśli o osobach, które powierzyły nam swój majątek i swoje zaufanie - był to czas w którym by móc walczyć o cokolwiek - jako właściciel firmy Hyath musiałem stoczyć pojedynek o samego siebie.Była to jedyna przyczyna z powodu której w ostatnim czasie mogli Państwo słusznie narzekać na ograniczenia w kontakcie telefonicznym oraz mailowym.Pewnego dnia - czternaście lat temu w sytuacji podobnej do tej, pewien człowiek, którego wówczas spotkałem wypowiedział słowa, które zasadzone w moim umyśle nie raz kiełkowały nadzieją i podnosiły mnie na duchu i dodając sił:„Kto walczy może przegrać.

Kto nie walczy – już przegrał”.


Dlatego Hyath wybiera walkę .


zobaczymy co z tego wyniknie...
Smoku
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 Lut 2012, 19:16

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez raf100tenbit » 05 Cze 2012, 09:56

raf100tenbit
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 Maj 2012, 14:45

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez DuduBiton77 » 05 Cze 2012, 22:54

Problem w tym, że właściciele Hyath złamali prawo a za łamanie prawa ponosi się konsekwencje..Ja dałem tej firmie pieniądze na zakup monet ponieważ mi tych monet nie dostraczyli więc zgodnie z prawem które mi przysługuje zarządałem zwrotu moich pieniędzy wraz z odsetkami.Firma się na to zgadza po czym pieniędzy mi nie wypłaca..Nie wypłaca ponieważ??? Skoro monety nie zostały zakupione to pieniądze powinny być na koncie firmowym jeśli ich tam nie ma ponieważ zostały przewalone przez właściciela firmy to jest to poprostu..kryminał

Myślę, że policja, prokuratura dojdzie do tego co się stało z pieniędzmi i zostaną postawione zarzuty osobom odpowiedzialnym za ich przewalenie.

Ponadto nie rozumiem w jaki sposób właściciel firmy chce odzyskać zaufanie skoro każdego klienta karmił i mamił miesiącami bajeczkami,obietnicami,historyjkami które nijak się miały do rzeczywistości a których celem było tylko zyskanie na czasie by dłużej móc operować kapitałem klienta.Do czego doprowadziło to "operowanie" kapitałem to widzą teraz wszyscy..Moim zdaniem policja i prokuratura powinny jak najszybciej doprowadzić do zamknięcia tej firmy i postawić zarzuty właścicielom tej firmy zanim właściciel "operując" kapitałem doprowadzi do tego, że lista osób , którym jest winnien kolosalne pieniądze jeszcze się wydłuży o kilkadziesiąt czy kilkaset pozycji. Z drugiej strony właściciele allegro też są jacyć nierzetelni ,kłamią że zablokowali konto allegrowicza podczas gdy on dalej sobie u nich działa i szuka kolejnych ofiar, które przeleją mu na konto pieniądze, którymi prawdopodobnie będzie spłacał tych którzy najdłużej czekają na swoje monety czy też zwrot pieniędzy.. Robi się z tego prawdziwa PIRAMIDA FINANSOWA..
DuduBiton77
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:50

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez futhark » 06 Cze 2012, 09:41

Apel ze strony hyath uderza w czułą strunę. Można usiąść i zapłakać nad losem skrzywdzonego przedsiębiorcy, który latami pracował na swój wizerunek. Odwołuje się poczucia solidarności i uczciwości. Przecież nie pozwolimy wspólnie upaść firmie z takimi tradycjami, prawda? Pomożecie?!

A potem przychodzi chwila refleksji i wspomnienia komentarzy odwetowych wydzielanych przez hyath z pozycji silniejszego. Przypominamy sobie agresywny ton, szafowanie czarną listą, kłamstwa, zwodzenie, wysyłkę przeciąganą w nieskończoność, nawet wtedy gdy kruszce taniały.
Tak, hyath przez lata pracował na swoją pozycję i teraz liczy na nasze współczucie.
futhark
 
Posty: 116
Rejestracja: 29 Wrz 2011, 22:22

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez DuduBiton77 » 18 Cze 2012, 14:25

Oto mój wpis na założonym przez firmę Hyath forum:

http://img16.imageshack.us/img16/4900/hyathwpis.jpg

Zobaczymy co pan Michał odpowie.Jakoś nie wierzę, że jego firma jest w stanie zarabiać w przypadku wzrostu kursu złota jak również w przypadku spadku kursu złota-gdyby tak było to jego firma nie byłaby w takiej sytuacji w jakiej aktualnie się znajduje..

Jedyny plus za to, że nie kasują postów osób, które mają im coś do zarzucenia czyli takich jak ja sam.
DuduBiton77
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:50

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez Sceptyk » 18 Cze 2012, 18:05

Czy ja to dobrze czytam, Hyath twierdzi, że ma metodę na zarabianie zarówno na wzrostach jak i spadkach kursu złota? WTF? A od kiedy to Hyath jest funduszem inwestycyjnym? Jak ostatnio sprawdzałem, to nadal był to sklep z monetami i metalami szlachetnymi. A sklepy zarabiają kupując towar taniej i sprzedając go drożej. Proste jak konstrukcja cepa. Jeżeli tego nie robią, to coś jest mocno nie halo, a jak się to kończy można było zobaczyć parę lat temu w tzw. aferze opcyjnej, kiedy to niektóre firmy sądziły, że łatwiej będzie zarabiać spekulując na kursie walut, niż na ich działalności właściwej.

Ja bym w te pędy ustawiał się w kolejce po swoją kasę, bo dla ostatnich pewnie nie starczy.
Sceptyk
 
Posty: 178
Rejestracja: 15 Lut 2011, 17:06

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez Przewodnick » 18 Cze 2012, 19:41

Pamiętajcie, że "przejada" się z przychodu a oddaje z dochodu. Przy marżach rzędu 1-3%, a czasem poniżej ceny złota (np. licytacje), dochód jest minimalny, a czasem ujemny ... wnioski wyciągnijcie sami.
Przewodnick
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 Maj 2012, 20:25

Re: Hyath, zlok.com.pl, slok.com.pl - opinie

Postprzez DuduBiton77 » 19 Cze 2012, 07:09

Ja jednak nie zawrę ugody z firmą Hyath o czym poinformowałem w moim drugim poście na forum "ugodowym"

"Panu Michałowi można dać tylko jednego plusa mianowicie za to, że nie manipuluje przy zamieszczanych postach tylko faktycznie pozwala by wszystkie wypowiedzi się ukazały również te negatywne.Pewnie większość z nas była pewna, że będzie inaczej więc tutaj Hyath pozytywnie zaskoczył.

Jednak lista minusów jest tak olbrzymia, że ten jeden plusik niewiele tutaj zmienia.
Każdy z nas chciał poprostu kupić trochę złota tymczasem zostaliśmy nieświadomie wciągnięci w jakieś spekulacje na rynku złota bo tym się chyba aktualnie firma Hyath zajmuje i te spekulacje stały się przyczyną jej problemów i niemożnością oddania pieniędzy-chyba się tutaj nie mylę prawda panie Michale? Hyath to już nie jest sklep z monetami i metalami szlachetnymi działający na takich samych zasadach jak inne tego typu sklepy czyli kupujący towar taniej a sprzedający trochę drożej i "żyjący" z uzyskanej marży.Gdyby Hyath trzymał się tych zasad na których bazują wszystkie normalne sklepy to dzisiaj nie miałby problemów bo niby z czego te problemy miałyby wyniknąć? co niby miałobybyć źródłem problemu? Problemy firmy Hyath wynikają z tego, że firmie nie wystarczało "życie" z marży i postanowiła iść o krok dalej i zająć się spekulanctwem na rynku złota. Coś poszło nie tak jak zakładał pan Michał więc teraz nie jest w stanie oddać ludziom pieniędzy.

Każdy z nas chciał kupić trochę złota wybraliśmy firmę Hyath bo oferowała złoto w najatrakcyjniejszej cenie jednak nikt chyba z nas nie spodziewał się , że nieświadomie zostanie wciągnięty w jakieś spekulacje na rynku złota i jeśli coś pójdzie nie tak to firma może mieć poważne problemy z wydaniem towaru czy zwrotem pieniędzy..

Oto cena jaką każdy z nas zapłacił za pozorną okazję tańszego zakupu złota.Tą ceną było RYZYKO, o którym nikt nie został poinformowany i z którego nikt z nas nie zdawał sobie sprawy.
Jednak największym hazardziostom okazał się tutaj chyba pan Michał, on zaryzykował najwięcej, zaryzykował własną WOLNOŚĆ. WOLNOŚĆ, której może wkrótce zostać pozbawiony.Powierzyliśmy mu pieniądze na zakup złota a on teraz nie chce(nie może) nam oddać ani pieniędzy ani towaru.Jeśli dajesz komuś pieniądze a on nie wydaje ci towaru i nie chce zwrócić pieniędzy to według prawa jest to OSZUSTWO a ty zostałeś oszukany.Za oszustwo idzie się do więzienia.Większość z nas zgłosiła sprawę na policji, która w tej chwili zapewne prowadzi dochodzenie przeciwko właścicielom firmy Hyath.Zapewne za jakiś czas zostaną postawione zarzuty i zostaną przeprowadzone aresztowania bo trudno tutaj spodziewać się innego finału.

Myślę, że pan Michał doskonale zdaje sobie z tego sprawę i też zdaje sobie sprawę, że jedyną szansą jest dogadanie się z klientami i uzyskanie od nich zgody na oddanie towaru czy pieniędzy w późniejszym terminie czyli wtedy kiedy kurs złota osiągnie taki poziom jaki Hyath założył-poziom przy którym firma zarobi i równocześnie będzie mogła oddać wszystkim dłużnikom pieniądze czy też towar.Ale skąd mamy uzyskać pewność, że kiedykolwiek złoto osiągnie taki poziom?!

Zgadzając się na ugodę zgadzamy się na oczekiwanie na coś co może nigdy nie nastąpić.Firma może znowu przekładać terminy tak jak robiła to do tej pory na tym polega spekulanctwo-czekasz na spełnienie swoich założeń, które przecież wcale nie muszą się spełnić,rynek może iść w zupełnie inny biegun, rynek może iść w stronę, która firmie Hyath wcale nie jest na ręke..

Ja nie jestem w stanie zgodzić się na jakąkolwiek ugodę.Firma Hyath złamała prawo, nieoddając mi w trybie natychmiastowym i bezzwłocznym moich pieniędzy wraz z należnymi ustawowo określonymi odsetkami więc będe się domagał ukarania winnych i będę współpracował z policją i złoże obciążające zeznania.Poprostu zdaję sobie sprawę, że gdybym wybrał wersję ugody to zgodziłbym się na nieskończone oczekiwanie na coś co może nigdy nie nastąpić.Nie ma żadnej gwarancji na to, że kurs złota znowu zacznie szybować we właściwym kierunku, co pozwoliłoby firmie Hyath stanąć na nogi i wydać klientom należne kwoty czy też należny towar. Gdybym zgodził się na ugodę to również związałbym ręce prowadzącej dochodzenie policji i prokuraturze.

Myślę, że pan Michał mi wybaczy, że wybrałem taką drogę i nie dałem mu kredytu zaufania tak jak inni ludzie.Wiadomo, że nie wszyscy będą nas przyjacielsko klepać po ramieniu i szeptać do uszka słowa pełne wsparcia.To nie znaczy, że chcę panu Michałowi podłożyć nogę, że pluję na firmę Hyath-poprostu coś mi wewnątrz podpowiada bym poszedł taką drogą czyli wyegzekwowania prawnie tego co należy do mnie a co zostało bezprawnie mi zabrane. Poprostu gdybym wybrał opcję ugody to stałbym się zależny od pana Michała i jego udanych bądź nie udanych spekulacji na rynku złota, znowu wysłuchiwałbym tych samych historii opowiadanych wtedy kiedy termin zwrotu zbliża się nieubłaganie a kurs złota wcale nie podąża w kierunku przewidzianym przez właścicieli Hyath."
DuduBiton77
 
Posty: 8
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:50

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez allpj1234 » 02 Lip 2012, 10:45

Hyath-SC konto na Allegro Zawieszone !!!
allpj1234
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 Cze 2012, 09:22

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez futhark » 05 Lip 2012, 11:57

Mail od allegro:
Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ w ostatnich miesiącach dokonałeś zakupu u sprzedającego "Hyath- SC".

Informacje, które docierały do Allegro w ostatnim czasie wskazują, że sprzedający ten nie wywiązuje się z obowiązków wobec swoich klientów. Jeśli ta sytuacja dotyczy również Ciebie, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Każdą sprawę potraktujemy indywidualnie i postaramy się rozwiązać w najbardziej satysfakcjonujący dla Ciebie sposób.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Bezpieczeństwo zakupów na Allegro to dla nas najwyższy priorytet.

futhark
 
Posty: 116
Rejestracja: 29 Wrz 2011, 22:22

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez pbart » 06 Lip 2012, 14:37

Co sądzicie i tym sklepie ? http://www.zlotoisrebro.com
Oraz o tym profilu na allegro : http://allegro.pl/my_page.php?uid=21965080

Czy tylko mi się tak wydaje czy może komuś jeszcze ? To kolejny odłam Hyath ?

Dlaczego mi się tak wydaje?

1. Miejscowość siedziby firmy taka sama jak hyath'a ANDRYCHÓW
2. Kreacją serwisów hyath'a np: zlok.com.pl zajmuję się ta sama agencja, która kreuje zlotoisrebro.com - TYTANI REKLAMY
3. Począwszy od "upadku" hyath'a - sklep internetowy zlotoisrebro.com do chwili obecnej klasuję się na pięciu - pierwszych miejscach złotego rankingu (każdy zainteresowany wie o jakim rankingu mówię)
4. W sklepie internetowym zlotoisrebro.com tak samo jak w sklepach hyath'a można zamówić bez problemu np: 1000sztuk Krugerranndów za 5,5 miliona złotych (w dostawie natychmiastowej)

P.S. To nie jest absolutnie jaka kol wiek negatywna rekomendacja - tylko moje osobiste spostrzeżenia wywołane być może? tylko jednym ogromnym zbiegiem okoliczności ;) Pozdrawiam

admin: temat był już roztrząsany wielokrotnie, w tym w komentarzach na blogu oraz na tym forum

viewtopic.php?f=4&t=525
4ty post
pbart
 
Posty: 33
Rejestracja: 14 Gru 2011, 00:51

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez kecaJ » 11 Lip 2012, 04:42

Witam,

Na stronie 24Wadowice ukazał się następujący artykuł:

http://wadowice24.pl/wydarzenia/wieci-z ... lote-zniwa

Ostrzeżenie dla kupujących.
kecaJ
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Cze 2012, 05:22

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez Przewodnick » 11 Lip 2012, 17:48

Coraz więcej informacji:
Mocny tytuł:Oszust naciągał internautów na wirtualne złoto

"We wtorek (10 lipca) mężczyźnie przedstawiono 14 zarzutów oszustwa na kwotę powyżej miliona złotych. Funkcjonariusze podejrzewają jednak, że straty będą większe i sięgną kilku milionów złotych.
Prokurator zdecydował, że mężczyzna na czas śledztwa nie trafi do aresztu - zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 3500 zł."

Cały artykuł: http://m.krakow.gazeta.pl/krakow/1,1065 ... zloto.html
Przewodnick
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 Maj 2012, 20:25

Re: Hyath - opinie (zlok.com.pl, slok.com.pl)

Postprzez leszek » 11 Lip 2012, 20:40

3500 zł poręczenia? Prokuratura zeszła na psy. Ja startując do przetargu za 50 tyś zł wpłacam wadium 5000zł jako zabezpieczenie , koleś przy "wałku" za kilka dużych baniek 3,5tyś zabezpieczenia. Może naprawdę lepiej kraść niż pracować.
leszek
 
Posty: 96
Rejestracja: 25 Lip 2011, 08:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

  • Reklama
cron