• Reklama

e-sztabki.pl - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

e-sztabki.pl - opinie

Postprzez maciek » 11 Mar 2011, 12:39

Do mnie dzis dotarly monety ktore kupilem w poniedzialek na ich koncie z allegro (dzis jest piątek). Wszystko jest tak jak pisze na aukcji, za przesylke 2 monet ubezpieczona na 150 zł wyszlo 8 zł (choc myslalem ze bedzie ubezpieczona na 200, no ale widocznie zle zrozumialem opisy na aukcji ((jak spytalem w mailu ile to bedzie kosztowalo to nie dostalem jasnej odpowiedzi wiec pomyslalem ze za przesylke 2 monet place tyle co za jednej, bo na aukcji pisze tylko o wiekszej cenie za duza ilosc monet)), no ale to nie jest istotne, monety przyszly bardzo szybko zapakowane w kapsle czyli wszystko w porzadku.
Ostatnio edytowany przez maciek, 15 Mar 2011, 09:06, edytowano w sumie 1 raz
maciek

Reklama

e-sztabki.pl

Postprzez mozereku » 14 Mar 2011, 23:43

Witam

Chcialem sprawdzic sklep a zobaczylem ...

Witamy w sklepie e-SZTABKI. Sklep został stworzony głównie na potrzeby dystrybucji produktów SREBRNEJ MENNICY .
SKLEP CHWILOWO NIECZYNNY - ATAKI HACKERÓW
PROSZĘ SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA MAILOWO
DOPÓKI NIE ZNIKNIE TEN ZAPIS PROSZĘ SIĘ NA WSZELKI WYPADEK NIE LOGOWAĆ

Poszedlem na http://www.srebrnamennica.pl, jednak tez jakos mizernie
Oba serwisy raczej strasza wykonaniem (sa na darmowym sofcie - nic nie mam przeciw, ale mogli pozmieniac "fabryczne" ustawienia).

Ktos podzieli sie wrazeniami z zakupow w.w sklepow?

M
mozereku

Re: e-sztabki.pl

Postprzez gold » 15 Mar 2011, 09:43

Kupiłem u nich przez Allegro Filharmonika - transakcja szybko zrealizowana, moneta w kapslu, dobrze zabezpieczona w kopercie bąbelkowej. List ubezpieczony. Nie mam do czego się przyczepić, wiec mogę polecić.
gold

Re: e-sztabki.pl

Postprzez BartoS81 » 16 Mar 2011, 21:17

Witam.

Ja kupiłem za pośrednictwem ich strony internetowej (gdzie mam konto) Srebrne Kookaburry.
Przelew w poniedziałek, w środę dotarły(poczta polska). Dobrze zapakowane, w kapslach, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Monety w stanie idealnym. Dawniej kupiłem trochę ich monet co wybili sami, musiałem poczekać na emisję z wpłatą i realizacją, ale potem tak samo sprawnie.
Zdecydowanie polecam.
BartoS81

Re: e-sztabki.pl - opinie

Postprzez Janusz » 14 Lut 2014, 16:56

Witam

Chciałbym odświeżyć temat, ponieważ ostatnia opinia pojawiła się w 2011. Czy ktoś z was kupował u nich w ciągu kilku ostatnich miesięcy?
Janusz

Postprzez grzes-w-wa » 17 Lut 2014, 17:57

Tak. Kupowałem kilkakrotnie. Firma godna polecenia. No cóż okres oczekiwania jest, bo to co zamawiałem trzeba wybić. Rzecz normalna. Ale generalnie wszystko ok. Dobry kontakt. Oby tak wszyscy traktowali swoich klientów.
grzes-w-wa

Postprzez Troy » 17 Lut 2014, 19:01

Kwestia już nieaktualna
Potem usunę ten post

Ad rem:
Polecam p. Leszka ze względu na elastyczność:
    a) cen,
    b) terminów oraz
    c) sposobów odbioru i dostawy.

I mam nadzieję, że zmienił zdanie co do dalszego prowadzenia interesu.
Troy

SREBRNA MENNICA (E-SZTABKI)-KOMUNIKAT

Postprzez leszek » 23 Kwi 2014, 13:03

Od dnia 23.04.2014 r właścicielem sklepu pod adresem http://www.e-sztabki.pl i brilliantcore.co.uk jest firma Brilliantcore Ltd z siedzibą 590 Kingston Road London . Na mocy umowy z firmą E-SZTABKI z siedzibą w Bartnikach przy ul. Turystycznej 9. NIP 836-113-33-24 do dnia 31.08.2014 r firma E-SZTABKI prowadzi sprzedaż i usługi na terenie RP w imieniu Brilliantcore Ltd. jako samodzielna firma.
Od 1.09.2014 firma Brilliantcore Ltd będzie działała na terenie Nottingham w UK i nie będzie miała oddziału w Polsce . Wysyłki bieżące do klientów w Polsce będą realizowane z terenu Wielkiej Brytanii, a z Polski po uprzednim ustaleniu terminu (2-3 wysyłki w miesiącu). Dostarczenia złomu czy granulatu od klientów z Polski pozostanie w kwestii ustaleń mailowych z klientem -będzie to polski adres firmy kooperującej (skarbca odlewni).
Od dnia 23.04.2014r właścicielem marki Srebrna Mennica jest również firma Brilliantcore Ltd.
W celu zapewnienia ciągłości marki i jakości wyrobów, część produkcji pozostaje w Polsce, a poprzedni właściciel w mojej osobie ma znaczące udziały w Brytyjskiej spółce (stanowisko dyrektora ds.produkcji i jakości).
Spółka Brilliatcore Ltd będzie zajmowała się na terenie UK głównie branżą IT , a produkcja wyrobów z metali szlachetnych będzie realizowana na bazie dwóch firm usługowych w Polsce i jednej z terenu UK.

Leszek Zienkiewicz
E-SZTABKI
leszek

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama