• Reklama

Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Mennica)

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Menn

Postprzez dex_1985 » 18 Kwi 2013, 11:20

Też jestem zaniepokojony tym faktem.
9 kwietnia zamówiłem monetki (jak to bywa przy moim szczęściu na kilka dni przed spadkiem cen :P) i jeszcze ich nie dostałem. Pisałem w zeszłym tygodniu do nich i odpisali, że w tym tygodniu wyślą. Na razie cisza.
dex_1985

Reklama

Postprzez tadmat » 18 Kwi 2013, 12:06

Witam,
mamy problem z serwerem.Pracujemy nad usunięciem awarii.
Zamówienia możne składać telefonicznie 032 733 12 55 lub mailowo na sklep@mwsilver.pl

Przepraszamy za utrudnienia.
tadmat

Miejscowość: Zabrze

Postprzez Johnny » 18 Kwi 2013, 14:36

Serwis już działa. Widać były tylko problemy techniczne.
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez khirsah » 18 Kwi 2013, 16:14

Już działa strona. Naczekałem się trochę na liście (od 06.04), ale dzisiaj w końcu wysłali. W międzyczasie był kontakt, że mają problemy z dostawą akurat tych monet i że mogę je zamienić na inne.
khirsah

Postprzez pawelxs » 10 Maj 2013, 13:18

Moje zakupy w sklepie internetowym MW Silver ciągnie za sobą miłe doświadczenie. Zamówienie złożyłem 30.04.2013 przez rejestrację w panelu sklepu - tam z łatwością dokonałem zakupu srebrnych monet - 1 tuba Arek Noego. Przelewu dokonałem tego samego dnia. W poniedziałek tj. 6.05.2013 dostałem maila z informacją o zaksięgowaniu wpłaty. W środę tj. 08.05.2013 otrzymałem również na maila wiadomość z nr listu przewozowego oraz datą wysłania mojego towaru. Wczoraj do mnie dotarł. Ku mojemu zaskoczeniu paczka była bardzo dobrze zabezpieczona (dokładnie oklejona taśmą). W środku znajdowała się solidnie zabezpieczona folią bąbelkową tuba monet. Dodatkowo otrzymałem w kopercie fakturę, o którą prosiłem.
Podsumowując: były to moje pierwsze zakupy w tej firmie i na pewno nie ostatnie. Mam nadzieję, że następna transakcja równie szybko zostanie zrealizowana czego bym sobie życzył.
pawelxs

Postprzez kondzio » 16 Maj 2013, 17:58

Do zrobienia zakupów w mwsilver przekonały mnie atrakcyjne ceny monet. Tym razem (8.05.2013r.) złożyłem zamówienie na 20x American Eagle oraz 20x Arka Noego. 9.05.2013r. (czwartek) otrzymałem informację o zaakceptowaniu mojej płatności. W poniedziałek (13.05.2013r.) przyszedł e-mail z informacją o nadaniu paczki. Otrzymałem nr listu przewozowego, abym mógł śledzić przesyłkę. We wtorek, 14.05.2013r. kurier zjawił się u mych drzwi z przesyłką.
Po raz kolejny paczka znakomicie zabezbieczona. Transakcja ponownie przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Polecam :)
kondzio

Postprzez radix8 » 18 Maj 2013, 21:04

Witam, niestety Ja mam pecha, gdyż jeszcze nigdy nie zrealizowano przesyłki w podanym terminie. Może przez to, że kupuję zawsze Au. Niestety to co jest podane w ogłoszeniu ni jak ma się z życiem. Wystarczy urealnić czas i nie będzie niedomówień. Dodatki są miłe ale słowo to słowo. Osobiście wolę formę "Paczkomatów", ale czasami Cena Czyni Cuda ;)
radix8

Postprzez owkgf » 29 Maj 2013, 00:18

Witam,

mam pytanie do Pana Tadeusza - czy zmiana polityki cenowej to chwilowa sprawa czy raczej nowe podejście które będzie Pan teraz realizował?

Pozdrawiam
owkgf

Postprzez mx8 » 01 Cze 2013, 10:13

Witam wszystkich. MWsilver to chłam!! Nie kupujcie tam bo wysyłają nie to co kupilisćie a monety mają plamy rysy itp. a nigdzie nie było informacji ze monety są II klasy i pewnie pochodzą ze skupu. Na maile nie odpowiadają po zakupie. Zamiast American Eagle MS 70 przysłali MS 68 NIGDY WIĘCEJ MWSILVER!!!

Admin: zgodnie z regulaminem prosimy o uzupełnienie informacji kiedy dokonano zakupu, ile monet było kupowanych oraz innych szczegółów dotyczących transakcji. Bez uzupełnienia tych informacji wiadomość zostanie usunięta.
mx8

Postprzez Troy » 01 Cze 2013, 18:42

mx8 napisał(a):... Zamiast American Eagle MS 70 przysłali MS 68 NIGDY WIĘCEJ MWSILVER!!!

Admin: zgodnie z regulaminem prosimy o uzupełnienie informacji kiedy dokonano zakupu, ile monet było kupowanych oraz innych szczegółów dotyczących transakcji. Bez uzupełnienia tych informacji wiadomość zostanie usunięta.

Proszę nie usuwaj, nawet gdy nie będzie uzupełnienia wpisu, powyższy wyboldowany tekst, to cytat roku, jeśli nie dekady :lol:
Troy

MWSilver-podniesione ceny

Postprzez barth » 04 Sie 2013, 12:07

Witam,
zawsze kupowalem srebro w MWSilwer i bylem z tych zakupow zadowolony.
Ostatnio jednak zauwazylem, ze firma cenowo zaczela znacznie odbiegac od liderow niskich cen, a przeciez monety to tylko nosnik kruszcu, wiec decyduje cena.
Na pytanie poslane mauilem o przyczyne i/lub perspektywe powrotu poprzednich cen, spolka nie odpowiedziala.

Czy ktos zna przyczyny podniesienia tych cen i perspektywe czasowa powrotu/

Chce zlozyc zamowienie i wolalbym pozostac przy sprawdzonym dostawcy, jadnak cena moze zdecydowac o zmianie.
barth

Postprzez rzez » 29 Sie 2013, 14:52

23/08/13 (piątek) 11x Maple Leaf
26/08/13 wysyłka
27/08/13 otrzymana paczka

W sumie 3 dni robocze :).
Przesyłka zapakowana solidnie, będę kupował dalej.

Pozdrawiam
rzez

Postprzez Marcin(+++) » 06 Wrz 2013, 13:55

Dzień dobry. Mam pytanie o bieżącą sytuacje Precious Metals Investments.
Od środy nie odpoiwadają na korespondencję mailową, natomiast telefonicznie nie można uzyskać połączenia (jak gdyby linia była odcięta) - czyżby zlikwidowali działalność?
Jeśli ktoś coś słyszał, lub coś wie, to proszę o informacje.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Marcin(+++)

Postprzez tadmat » 09 Wrz 2013, 08:54

Marcin(+++) napisał(a):Dzień dobry. Mam pytanie o bieżącą sytuacje Precious Metals Investments.
Od środy nie odpoiwadają na korespondencję mailową, natomiast telefonicznie nie można uzyskać połączenia (jak gdyby linia była odcięta) - czyżby zlikwidowali działalność?
Jeśli ktoś coś słyszał, lub coś wie, to proszę o informacje.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

W dniu 6.09.2013r. wystąpiła awaria ze strony Netii - nie dało się dodzwonić ani wybrać połączenia z obu aparatów.
Awaria została zgłoszona i usunięta jeszcze w ten sam dzień.
Zapewniamy, że spółka normalnie działa.
Prosimy o ponowne podesłanie maila na adres biuro@staramennica.pl
tadmat

Miejscowość: Zabrze

Postprzez snowby » 17 Wrz 2013, 19:29

Czy MW Silver i Stara Mennica działają normalnie? Od dłuższego czasu nie ma od nich srebra w wyszukiwarce. Ze złotem nie jest lepiej. Co się dzieje? Dawniej ta spółka prowadziła w jednej i drugiej kategorii, a teraz praktycznie nie ma po niej śladu? Mam zamiar zrobić małe zakupy, zawsze korzystałem z MW Silver, ale teraz jakoś dziwnie to wygląda. Czy kupowaliście coś u nich ostatnio?
snowby

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama