• Reklama

Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Mennica)

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Menn

Postprzez kondzio » 12 Lut 2013, 21:19

Nie mając doświadczenia w zamawianiu przez sklepy internetowe, postanowiłem zadzwonić do MWsilver i wypytać o szczegóły. Miła pani wyczerpująco przedstawiła mi pozostałe możliwości złożenia zamówienia (mailowo, telefonicznie). Obowiązują te same zasady, jak przy zamawianiu przez sklep internetowy. Skoro już zadzwoniłem, to przy okazji zamówiłem 3 tuby Wiener Philharmoniker 1 uncja Ag. Chwilę potem otrzymałem maila ze szczegółami mojego zamówienia, łączną kwotę do zapłaty (włączając kuriera 25zł) oraz dane do przelewu wraz z nr konta. Tego samego dnia (4.02.2013) zrobiłem przelew. Następnego dnia informacja o zaksięgowaniu pieniędzy. 7.02.2013 mail z nr listu przewozowego, abym mógł śledzić wysyłkę. 8.02.2013 (piątek) uradowany odebrałem solidnie zabezpieczoną paczkę :D
Jak widać transakcja szybka, sprawna bez komplikacji. Moje zadowolenie spotęgował miły upominek w postaci perfum :D To był mój pierwszy zakup w MWsilver i z pewnością nie ostatni. Polecam.
kondzio

Reklama

Postprzez Mighty_One » 22 Lut 2013, 13:57

Strona mwsilver nie działa, a sam sklep wyleciał z porównywarki ceny-złota. Czy coś jest nie tak? Nie chcę siać paniki, po prostu zamówiłem u nich wczoraj dwa leafy i trochę się denerwuję.
Mighty_One

Postprzez Grzegorz » 22 Lut 2013, 20:11

wszystko już działa jak należy, zarówno strona jak i występuje na porównywarce - prawdopodobnie wystąpiła jakaś awaria serwera, a porównywarka jest powiązana z poszczególnymi stronami web - skoro strona nie działała, to przeglądarka jej "nie widziała" i dlatego ceny MWSilver chwilowo się nie wyświetlały. Nic niepokojącego się nie działo ;)
Grzegorz

Postprzez tadmat » 22 Lut 2013, 20:46

Witam,
mieliśmy dzisiaj problem z serwerami, ale sklep mwsilver.pl już działa. Zawsze można kontaktować się z nami telefonicznie.
032 733 12 55
Zapraszamy również do naszej nowej siedziby na ul.Kosów 4 w Gliwicach.

Przepraszamy za utrudnienia.
tadmat

Miejscowość: Zabrze

Postprzez Troy » 22 Lut 2013, 22:19

To może ja.

Działa, w przypadku złota teraz pod firmą Stara Mennica, a przy sreberkach, widocznie serwer im grzeje, też miałem trudności z logowaniem, no cóż spadki, to i okres żniw.
Troy

Postprzez tropiciel » 02 Mar 2013, 19:30

Witajcie.
Zwróciliście uwagę na rozszerzoną ofertę srebra w MW Silver ? Britannica, Somalijski Słoń, Suriname- ciekawe produkty, a jak uważacie, czy godne inwestycji ? Zastanawia mnie też rozdział na liście, orły i filharmoników w niższej cenie i w cenie wyższej- jako za produkt menniczy ...czyżby tańsze były z wtórnego obrotu ?
Pozdrawiam inwestorów.
tropiciel

Postprzez grzes-w-wa » 03 Mar 2013, 13:29

tropiciel napisał(a):Witajcie.
Zwróciliście uwagę na rozszerzoną ofertę srebra w MW Silver ? Britannica, Somalijski Słoń, Suriname- ciekawe produkty, a jak uważacie, czy godne inwestycji ? Zastanawia mnie też rozdział na liście, orły i filharmoników w niższej cenie i w cenie wyższej- jako za produkt menniczy ...czyżby tańsze były z wtórnego obrotu ?
Pozdrawiam inwestorów.

Tak w srebrze występuje rynek pierwotny -droższy, oraz rynek wtórny- tańszy.
grzes-w-wa

Postprzez nebabot » 04 Mar 2013, 10:11

Tak w srebrze występuje rynek pierwotny -droższy, oraz rynek wtórny- tańszy.[/quote]

no ja bym napisał tak: tylko w Polsce z powodu przepisów podatkowych istnieje taki wesoły wynalazek jak rynek pierwotny i wtórny. Sory za OT ale nie mogłem się powstrzymać :)

GoldBlog: :) okej:) ale wróćcie już do wątku bo za długi ten OT nam się robi - od tej chwili tylko opinie proszę:)
nebabot

Postprzez BUDZAK » 14 Mar 2013, 21:55

Witam
Historia zamówienia
2013-02-25 Nowe
2013-02-26 Zapłacone
2013-03-12 Wysłane
Zamówienie
1 x Arka Noego 1 oz Ag
1 x KOOKABURRA 1 oz 2013
20 x Wiener Philharmoniker 1 oz
1 x Wiener Philharmoniker 1 uncja złota
1 x Maple Leaf 1 uncja złota
1 x Koala 1 oz Ag 2013
1 x ANTYLOPA - 1 uncja czystego srebra 9999 AG
1 x PANDA 2013 1 ucja srebra 999
Paczka dotarła do mnie następnego dnia po wysłaniu czas od zaksięgowania kwoty do dostarczenia paczki to 12 dni roboczych i to jest jedyne moje zastrzeżenie w regulamin pkt. 4 "Na termin otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia ( ok.5 dni) i przewidywany czas dostawy (ok.5 dni), chyba, że na stronie produktu jest podany inny termin" wiec w czas ten został przekroczony. Co do kontaktu telefonicznego nie mam żadnych zastrzeżeń maksymalnie dwa sygnały i mamy połączenie z pracownikiem jedyny minus to że pani nie była wstanie dokładnie określić kiedy moje zamówienie będzie wysłane(kontaktowałem się 4 razy). Przyczyna tak długiej dostawy pewnie był fakt zróżnicowanego zamówienia i dostępność złota w sklepie jednak to nie dokońca wytłumaczenie. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona pudełko kartonowe wypełnione papierem następnie koperta bombelkowa, a wniej tuba z monetami dodatkowo oklejona taśmą klejącą a przestrzeń w środku wypełniona pianką, pozostałe monety w kapslach ochronnych, wszystko mocno ściśnięte brak jakichkolwiek luzów. Do paczki dołączony paragon. Wszystkie monety w stanie menniczym, wspaniałe cieszą oko. Dołączony gratis w postaci perfumu. Podsumowując poza długim czasem oczekiwania jestem bardzo zadowolony cena jak zwykle satysfakcjonująca. Pozdrawiam
BUDZAK

Postprzez Wiertok » 30 Mar 2013, 09:20

Zamówiłem w "Starej Mennicy" dwa ćwierćuncjowe Krugerrandy 19 marca, 22 marca były już u mnie. Monety w kapslach, paragon, wszystko OK.
Wiertok

Postprzez arico » 05 Kwi 2013, 11:38

Witam,

1. zamówienie (12 x Krugerrand 1/10 Oz.) złożone 19-03-2013.
2. Wpłata 20-03-2013 około godz. 11.
3. Potwierdzenie wpłaty 21-03-2012 (otrzymałem informację, że sprawdzają konto raz dziennie około godziny 12 - wskazówka dla tych, którzy mogliby się denerwować, że tego samego dnia nie ma zmiany statusu zlecenia).
4. Przesyłka wysłana 22-03-2013 (piątek).
5. Dostarczona 25-03-2013 (poniedziałek).

Każda moneta z 2013 roku w kapslu, wszystko solidnie zabezpieczone (jako "sprzęt elektroniczny"), paragon, wizytówki.
Jestem pod wielkim wrażeniem czasu realizacji zamówienia, jak i samej usługi i jakości oferowanych monet.
To na pewno ;) mój pierwszy zakup w Starej Mennicy i na pewno nie ostatni.

Polecam i pozdrawiam.
arico

Postprzez Paratha » 08 Kwi 2013, 20:41

Witam, to mój pierwszy post w którym chcę opisać oba moje zamówienia.

Pierwsza zamówienie było 2013.03.06 jedna moneta uncjowa Maple Leaf. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale wydaję mi się, że jest z nią wszystko ok.
Prawdę mówiąc obejrzałem ją dopiero bardzo dokładnie po przeczytaniu posta na blogu o fałszowaniu tych monet.
Chałupniczą metodą wykonane pomiary, zgadzają się z tymi zamieszczonymi w opisie monety na stronie sprzedawcy.

Drugie zamówienie 2013.04.01 na te musiałem trochę poczekać, dotarło do mnie dzisiaj.
Monety Wiener Philharmoniker i Kookaburra. Obejrzane, zmierzone i zważone.
Niestety nie mam wagi która pokazywała by wartości po przecinku. Więc waga wahała się pomiędzy 31 a 32g.
Paratha

Postprzez Mar » 14 Kwi 2013, 13:28

Witam,
Kupiłem małego listka klonowego :)
Zakup 6 kwietnia, wysyłka 10 kwietnia, dostarczono 11 kwietnia.
Zakup bez rejestracji. Nie dostałem maila o przyjęciu zamówienia. Informacja dopiero o wysyłce (+nr listu przewozowego).
Moneta zabezpieczona zgrzaną folią i włożona w dużą kopertę bąbelkową (nie tańszy byłby po prostu kapsel???).
Ogólnie wszystko OK.
Mar

Postprzez Maximus10225 » 18 Kwi 2013, 07:36

Tez wam nie odpala ich strona? W złotym rankingu tez ich nie ma.
Maximus10225

Postprzez silverplus.pl1 » 18 Kwi 2013, 10:01

Co sie dzieje ze sklepem www.mwsilver.pl, od dnia wczorajszego serwis jest wyłączony, bez żadnego komunikatu?
silverplus.pl1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama