• Reklama

Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Mennica)

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Precious Metals Investments -opinie(MWSilver, Stara Menn

Postprzez obava » 17 Wrz 2013, 19:37

Witam.Miałem zamiar dokonać zakupu w PMI, jednakże dziś pojawił się komunikat o zmniejszeniu zaangażowania przez głównego akcjonariusza pana Tadeusza Matyjasa. Nie wiem, czy to nie powoduje ryzyka kontynuowania działalności spółki. Jeżeli ktoś kupił / był w spółce i transakcja odbyła się bez problemu, proszę o informacje.
Kłaniam się serdecznie.
obava

Reklama

Postprzez Johnny » 18 Wrz 2013, 09:59

snowby napisał(a):Czy MW Silver i Stara Mennica działają normalnie? Od dłuższego czasu nie ma od nich srebra w wyszukiwarce. Ze złotem nie jest lepiej. Co się dzieje? Dawniej ta spółka prowadziła w jednej i drugiej kategorii, a teraz praktycznie nie ma po niej śladu? Mam zamiar zrobić małe zakupy, zawsze korzystałem z MW Silver, ale teraz jakoś dziwnie to wygląda. Czy kupowaliście coś u nich ostatnio?

W porównywarce nie ma gdyż w sklepie nie ma też popularnych sreberek. http://mwsilver.pl/srebro-1-uncja-c-42.html - widać, że w tej chwili nie mają ani filharmoników ani liści, jedynie orły.
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez keneida » 19 Wrz 2013, 13:54

obava napisał(a):Witam.Miałem zamiar dokonać zakupu w PMI, jednakże dziś pojawił się komunikat o zmniejszeniu zaangażowania przez głównego akcjonariusza pana Tadeusza Matyjasa. Nie wiem, czy to nie powoduje ryzyka kontynuowania działalności spółki. Jeżeli ktoś kupił / był w spółce i transakcja odbyła się bez problemu, proszę o informacje.
Kłaniam się serdecznie.

dziś się skończyło "zmniejszenie" zaangażowania na 3% akcji :D
Dziwny trochę ten brak najpopularniejszych monet. Dodatkowo reszta ma cenę niezbyt atrakcyjną
keneida

Postprzez keneida » 24 Paź 2013, 09:58

"Zastanawiam się nad losem ujadaczy. Ja jako Tadeusz Matyjas nie mam zamiaru wracać do spółki PMI S.A.. Problem polega tylko na tym, iż obecni pseudo właściciele zagrabili majątek spółki."
http://bandyta77.blogspot.co.uk/2013/10/uwaga.html

strony mwsilver nie działa. Pmi sa przekierowuje na bloga
keneida

Postprzez Mordimer » 28 Paź 2013, 12:07

Strona starej mennicy również nie działa.
Mordimer

Postprzez redson » 28 Paź 2013, 18:17

1. Nic nie słychać o obiecywanej dywidendzie ani zaliczce na nią
2. Problemy z audytami
3. NIE DZIAŁA ICH STRONA PMISA.PL
4. Odszedł prezes-ojciec sukcesu spółki oskarżając właścicieli o zagrabienie majątku
5. Obecność anonimowego funduszu
6. Nie działa strona MWsilver
7. Wyprzedali się ze srebra-od dawna na MWsilver nie było popularnych bulionów nawet w długiej dostawie
8. Ponowne zawieszenie akcji

To chyba schyłek działalności tej spółki. Martwią znikające strony i brak komunikatów o tym co się dzieje wewnątrz
redson

Postprzez Aldek » 04 Lis 2013, 22:28

Powyższy link niestety nie działa. Czy ktoś kto śledził temat mógłby wrzucić jakieś krótkie podsumowanie historii PMI S.A. ?
W sumie temat na główną stronę bloga ... gdyby autor pisał ;)
Aldek

Postprzez Gotar » 18 Lis 2013, 15:30

Doxa pisał ostatnio, wygląda na to, że to wałek?
Taka akcja, a na forum cichutko...
Gotar

Postprzez Troy » 18 Lis 2013, 17:46

Widocznie po uwagach (ostrzeżeniach) Goldbloga członkowie forum, pozbyli się akcji. Natomiast prawdopodobnie nikt nie stracił na kupowaniu metalu, stąd brak reakcji. W innym wątku poruszyłem temat, że będzie brakować PMI jako hurtownika, u którego inni dilerzy zaopatrywali się w towar.
Troy

Postprzez 2sloma » 19 Lis 2013, 10:19

Na forum było głośno jak Doxa ostrzegał, że to wałek. Mówiło się wtedy, że to zawiść podłego Doxy. Że go boli, że jest taka fajna firma jak PMI. Teraz okazało się, że stary Doxa miał jednak racje. Jakoś nikt nie odszczekał tego, co wtedy było mówione...

Jeżeli jeszcze ktoś nie czytał to wałek opisany został tu http://slomski.us/2013/10/31/zagadkowa-sprawa-pmi-sa/
2sloma

Postprzez makdawid » 28 Lut 2014, 19:17

Czy kiedykolwiek były powątpiewania w jakość monet dostarczanych przez TM? Przyznam, że swoich nie sprawdzałem, a kupowałem niewiele przed rozpoczęciem tego całego zamieszania, o którym powyżej. :oops: :oops: :oops:
makdawid

Postprzez Johnny » 28 Lut 2014, 20:24

Mam trochę monet od PMI i nigdy nie miałem podejrzeń. Sprawdzałem je magnesem, suwmiarką i wagą i zawsze się zgadzały. Głównie mam od nich srebrne filharmoniki.
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez jacek77 » 03 Kwi 2014, 06:35

Ja dopiero zaczynam mniejsze pieniądze inwestować w metale, właściwie tylko w złoto i teraz chciałbym aby doszły do tego monety. I tu właśnie pojawia się ryzyko bo się na tym mało znam. Najtrudniejsze co robiłem do tej pory to rozpoznawanie czy meteoryt jest prawdziwy czy to jakiś kawałek starej podkowy ;)(kwas itp).
Ale na monetach się nie znam i widzę, że jak ktoś się nie zna to jest narażony na pewne ryzyko po prostu oszustwa.
Z inwestycjami jest różnie, to wiem szczególnie w złoto no ale w razie wojny lepiej mieć złote sztabki w kieszeni niż euro na koncie ;)

Macie jakieś dobre źródło żeby zapoznać się z technikami rozpoznawania i rozpoznawania monet? ebook albo książka normalna?
jacek77

Poprzednia

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

• Reklama