• Reklama

PrestigeCoins (metalelokacyjne., wyrobymennicze.) - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

PrestigeCoins (metalelokacyjne., wyrobymennicze.) - opinie

Postprzez plucky » 22 Lut 2011, 11:54

Kupowałem 2 liściaki srebrne na próbę od nich. Monety w kapselkach, zapakowane w woreczki strunowe i to wszystko wsadzone w trzy koperty razem. Paragon załączony. 3 dni czekania. Śmiesznie, bo tuż po kliknięciu "kupuję" podskoczyła cena ( z tym, że dostałem po tej po której kupiłem) Albo idealnie trafił mi się przypadek albo algorytm "aukcyjny" zaimplementowany na stronie :)

PS
Zawsze sie dostaje pojedyncze srebrne Maple w kapslach ? Na stronie ani slowa o tym i nie wiem czy to bonus czy tradycja.
plucky

Reklama

Re: PrestigeCoins (metalelokacyjne.pl)

Postprzez GoldBlog » 22 Lut 2011, 11:57

@plucky

rozumiem, że kupowałeś u nich przez Allegro tak?

Byłbym wdzięczny gdybyś to doprecyzował. Słyszałem o nich wiele opinii, choć nie mam własnej. Podobno są godni polecenia przez Allegro, a przez sklep już niekoniecznie. Przy czym mam nadzieję, że klienci wypowiedzą się w tym wątku.
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Postprzez plucky » 22 Lut 2011, 12:03

kupowałem przez stronę metalelokacyjne.pl i tam tez mi "podbiło" cenę zaraz po zakupie
Ale zadowolony jestem.
Informacje ze sklepu na biezaco na maila przychodzily jak o zaksiegowaniu wplaty, o wyslaniu przesylki etc etc
plucky

Postprzez Silver » 22 Lut 2011, 12:06

Ja sie przymierzalem u nich do kupna, ale tak dlugo to robilem, ze zabraklo monet w opcji kupna natychmiastowego - nie chcialem czekac dlugo na monety.
Z tego co ktos pisal na blogu w komentach, to kupowal u nich na allegro i tez nie mogl zlego slowa powiedziec, a przez sklep po prostu nie ryzykowal. Jednak nie wydaje mi sie, aby kupujac przez sklep cos mialo by byc nie tak, gdy u tej samy osoby kupujemy przez allegro i nie ma problemow.

Z tego co pisze autor watku wynika, ze kupowal przez sklep.
Ja kiedys tez u nich zauwazylem, ze robilem niby zamowienie na sklepie, wybieralem kilka monet i sprawdzalem jaki bedzie koszt calkowity, a po chwili patrze i cenka podskoczyla o kilkadziesiat groszy :) Moze tez akurat sie sprawdzalem w trakcie gdy zmianiali cene, a moze i nie ;)
Silver

Postprzez mr.bungle » 22 Lut 2011, 12:23

Ja bym raczej obstawiał, że ten sam towar ma różne ceny w ich systemie - zależne od tego za ile kupili itd. Z ciekawości sobie potem poklikam.
mr.bungle

Postprzez Łukasz » 22 Lut 2011, 12:40

sam zastanawiam sie nad tym serwisem, ale jak mi sie cena zmieni to normalnie zrezygnuje z zakupu
Łukasz

Postprzez mr.bungle » 22 Lut 2011, 13:00

Poklikałem trochę i nic sie nie zmieniło...Swoją drogą niezłe ceny i dobre opinie na alledrogo, nie nzałem tego sklepu i sam zacząłem się nad nimi teraz zastanawiać.
mr.bungle

Postprzez Łukasz » 22 Lut 2011, 13:26

mr.bungle napisał(a):Poklikałem trochę i nic sie nie zmieniło...Swoją drogą niezłe ceny i dobre opinie na alledrogo, nie nzałem tego sklepu i sam zacząłem się nad nimi teraz zastanawiać.

2 dni temu monety było po 107-109. dzis widze 120 :shock:
Łukasz

Postprzez Silver » 22 Lut 2011, 13:32

O tym wlasnie pisalem w innym watku. 2 dni temu cena byla identyczna jak obecnie, ale jak widac niektorzy dealerzy pozostawili dzisiaj cene z ostatniego wzrostu do ponad 34 usd za uncje.
Silver

Postprzez mr.bungle » 22 Lut 2011, 14:21

No wiesz, 2sloma ma filh. po 122, emonety po 154. W takim towarzystwie 120 wygląda całkiem OK. Chyba większość tych ludzi na bieżąco koryguje swoje ceny.
mr.bungle

Postprzez maciek » 22 Lut 2011, 16:23

Mi dzisiaj przyszly monety z metalelokacyjne.pl, od zlozenia zamowienia do wyslania minely 2 tygodnie, (opcja bez wysylki natychmiastowej), musze zaznaczyc ze po 10 dniach od zlozenia pierwotnego zamowienia dodalem do niego jeszcze kilka monet co nie wydluzylo tego pierwotnego czasu oczekiwania oraz nie zwiekszylo kosztu przesylki (dodalem do zamowienia kilka monet rowniez nie w trybie natychmiastowym, mimo to juz po 4 dniach od zmiany zamowienia zostalo ono wyslane). Jako minus moge podac fakt ze poinformowano mnie ze przy mniejszych zamowieniach monety sa pakowane w kapsle, i bylem pewien ze moja ilosc (8 monet) zaliczy sie do mniejszego zamowienia, jednak mylilem sie, przyszly tylko zapakowane oddzielnie w woreczki strunowe. Trzeba przyznac ze interesujacy jest sposob zapakowania paragonu: jest on zapakowany w woreczek strunowy, ktory z kolei wlozony jest do oddzielnej zaklejonej koperty :)
PS widze ze na ich stronie ceny juz ruszyly w dol

Edit: wszystkie maple leaf mialy delikatnie porysowane głowy królowej na rewersie, na poczatku myslalem ze jest to stan nieunikniony, bo jest to gładka wystająca czesc, wiec samo przechowywanie w tubie moze to spowodowac, (nie widzialem wtedy jeszcze innych monet z królową) jednak od czasu zakupu w prestigecoins kupilem tez kilka innych monet z wizerunkiem krolowej na rewersie od innych dealerow i tam nie bylo tego problemu. Nie jest więc jednak tak idealnie...
Ostatnio edytowany przez maciek, 16 Mar 2011, 01:48, edytowano w sumie 1 raz
maciek

Postprzez Silver » 22 Lut 2011, 17:53

Co do tych kapsli, to zapytalem ich czy przy zamowieniu calej tuby, moga mi wyslac oddzielnie kapsle do monet i odpisali, ze nie bedzie z tym problemu, tylko zeby o tym wspomniec przy zamowieniu.
Jak by to sie skonczylo nie wiem, bo ostatecznie zamowienia nie zlozylem :)
Silver

Postprzez krzych » 23 Lut 2011, 19:21

kupowałem u nich kilka monetek przez allegro. nie mam zastrzeżeń, co do przebiegu całej transakcji. moge polecić.
krzych

Postprzez Silver » 23 Lut 2011, 19:36

To moze tylko ja mam takie szczescie: z ciekawosci wchodze, wybieram tysiac monet, aby sprawdzic ile maja w opcji natychmiastowej (pojawia sie max cos ponad 270 sztuk), na kilkanascie minut odchodze od komputera, po czym teraz wracam i po odswiezeniu strony widze, ze juz monety sa o 20gr drozsze (sprawdzilem nawet wykres srebra i w ciagu ostatnich 30 minut spadlo z 33,50 do 33,30 USD ;) )
:D
Silver

Postprzez plucky » 23 Lut 2011, 20:53

Silver napisał(a): ... wchodze, wybieram tysiac monet ...

Wychodzi, że to wszystko dlatego, że bujasz rynkiem kolego :lol:
plucky

Następna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama