• Reklama

GoldOn.pl - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: GoldOn.pl - opinie

Postprzez Goldi » 17 Lut 2013, 01:21

Oglądałem wczoraj (tzn. piątek) na ich stronie dukaty (1). Cena 612PLN, zdecydowałem się na zakup i po kliknięciu do koszyka cena skoczyła do 613 i za tyle go zamówiłem. Przelew poszedł, czekam spokojnie. Piszę jednak o tym, bo niepokoi mnie wzrost kwoty, co prawda to tylko 1PLN, ale proceder, jeżeli to jest proceder, bardzo nieładny. A teraz przypomniało mi się, że ktoś również opisywał podobny przypadek, ale nie pamiętam o jakiego sprzedawcę chodziło. Czy ktoś miał podobne zdarzenie?
Goldi

Reklama

Postprzez Mordimer » 18 Lut 2013, 09:17

Goldi napisał(a):A teraz przypomniało mi się, że ktoś również opisywał podobny przypadek, ale nie pamiętam o jakiego sprzedawcę chodziło. Czy ktoś miał podobne zdarzenie?

Goldi ja miałem taki przypadek u pana Tadzia w MW Silver. Dodałem monety do koszyka, wybrałem sposób dostawy, płatności, w polu uwag zaznaczyłem, że chcę paragon i potwierdziłem zamówienie. Po pewnym czasie dostałem na maila potwierdzenie zamówienia w którym cena wzrosła o 42zł. Okazało się, że w czasie kiedy wypełniałem dane skrypt do automatycznego ustalania cen podniósł cenę ze 106zł do 108zł za oz. Skontaktowałem się wtedy telefonicznie aby dowiedzieć się czy cena do zapłaty to ta po której dodawałem monety do koszyka czy ta z potwierdzenia w mailu, okazało się, że mogę albo zapłacić cenę z z maila albo zrezygnować z zamówienia. W międzyczasie cena srebra wzrosła do 110zł by po pewnym czasie spaść do 107zł za oz więc anulowałem stare zamówienie i zrobiłem nowe po 107zł za oz.
Mordimer

Postprzez Goldi » 23 Lut 2013, 22:02

Dzięki, tu chyba również zadziałał automat, ponieważ później kilka razy dodawałem do koszyka różne monety i cena była taka jak na początku. Dukat przyszedł, z paragonem, zapakowany, w dwóch kopertach. Moneta wsadzona do sztywnej kieszeni, kapsel w woreczku. Zakup bezproblemowy. Tylko mogłem się wstrzymać tydzień bo cena ciągle spada :P . Ciekaw jak długo jeszcze?
Goldi

Postprzez Goldi » 27 Lut 2013, 11:41

Jestem pod wrażeniem szybkości dostawy. Zamówiłem i opłaciłem 25.02.2013 dukata i 1/10 Krugerranda. Dzisiaj tj 27.02.2013 przed południem, pakowałem monety do kapsli, które przyszły razem z monetami. Chylę czoła, najszybsza dostawa towaru, rzeczywiście 24h. :o
Goldi

Postprzez Aldek » 19 Kwi 2013, 17:25

Co prawda dawno, ale ktoś się pytał jak jest z odbiorem osobistym w Warszawie. Miałem okazję odbierać w ten właśnie sposób Krugerranda 1oz 22.03.2012. Małe biuro na Hożej (adres w regulaminie sklepu) co mi akurat odpowiada. Jeśli chodzi o dealerów z konkurencyjnymi cenami na terenie Warszawy dla mnie numer jeden, za ten właśnie sposób odbioru i rzetelność (strona z aktualnymi stanami magazynowymi).
Aldek

Postprzez Tutenek » 03 Cze 2013, 20:31

Przez tydzień chyba dzwoniłem i pisałem maile, bo chciałem anonimowo zakupić suwereny (na nic lepszego nie stać mnie ostatnio), ale chwilowo ich nie było na stanie (pewnie przejściowa wymiotka magazynów po kwietniowych spadkach). Po kilku dniach przerwy pan Tomasz sam do mnie się odezwał (14. maja br.) i umówiliśmy się na odbiór osobisty rano następnego dnia na ul. Hożej. Ostatecznie kupiłem 2 szt. Gotówka, paragon, dyskrecja, mogłem sobie spokojnie usiąść, monety pomierzyć, poważyć... poezja - jak zawsze.
Tutenek

Postprzez BUDZAK » 27 Paź 2013, 12:49

Witam w dniu 21.10.2013r kupiłem 2 złote monety 1 Oz Maple Leaf, wpłata zaksięgowana na końcie sklepu następnego dnia. Wysyłka monet 24.10 dostarczona 25.10 w godzinach porannych wiec od momentu kliknięcia do otrzymania paczki mineły niecałe 4dni. Informacje o tranzakcji na bierząco przesyłane na maila przesłka doskonale zapakowana - 3 koperty bąbelkowe, opakowanie foliowe zgrzewane, papierowe opakowanie pocztexu wśrodku oprócz monet paragon. Same monety w kapslu typu quadrum oczywiście stan menniczy piękne 8-) . Z tranzakcji jestem bardzo zadowolony był to mój pierwszy zakup w tym sklepie i raczej nie ostatnie.
Pozdrawiam
BUDZAK

Postprzez gambolo » 26 Lut 2014, 10:22

Wczoraj odebrałem blaszki - to mój drugi zakup w Goldon.
Tak jak poprzednio: przesyłka wartościowa, bezpieczna koperta, w środku koperta bąbelkowa, paragon, potwierdzenie zamówienia. Pełen profesjonalizm. Polecam
gambolo

Postprzez magnumator » 09 Maj 2014, 19:11

Zamówienie złożyłem w wyjątkowym dniu, bo w środku długiego weekendu ale w dniu roboczym, czyli 2 maja przed południem, od razu zrobiłem też przelew. W następny dzień roboczy, w czyli poniedziałek o g. 11.51 potwierdzenie o wpłynięciu środków, a trzy dni później informacja (wszystko na maila) o wysyłce towaru Pocztexem. Po 26h telefon z Pocztexu celem ustalenia godziny spotkania. Nie było mnie w domu, więc 10 minut kurier postanowił czekać i umówił się ze mną w swoim samochodzie pod moją klatką. Nie spodobało mi się to, że nie prosił o żaden dowód osobisty, wydając mi przesyłkę - jak na ubezpieczoną na 10 000 zł to dość ryzykowne zachowanie, no ale to nie wina sklepu. Kiedyś doręczyciel pomylił się i wydał komu innemu (i ktoś sobie przywłaszczył) paczkę niewartościową (książka), ale i tak musiał bulić ze swojej kieszeni za cenę książki i przesyłki.

Zamówiłem 2 złote monety 1 Oz Maple Leaf 2014 (to mój pierwszy zakup w tym sklepie), cena przystępna w tym darmowa przesyłka przy towarze takiej wartości, wyrobili się w obiecywanych w regulaminie 5 dniach roboczych. Zapakowane dyskretnie (nazwa nadawcy nie zawiera oznaczeń kojarzących się z metalami szlachetnymi), w kopiercie Pocztexu bezpieczna koperta depozytowa (foliowa), w niej koperta bąbelkowa, a w niej kolejna, a w środku pojedynczo w woreczkach strunowych moneta w kapslu. Wszystko w najlepszym porządku, polecam (szkoda, że na stronie sprzedaży danej monety nie ma takiej informacji o tym, że moneta jest w kapslu, bo to nie oczywiste, zwłaszcza że sprzedawca oferuje osobno kapsle w swej ofercie - w końcu przy konkurencji pochwalenie się każdym szczegółem ma sens).

Oczywiście dołączono paragon i coś w rodzaju dokładniejszego pokwitowania formatu A4, co zawierał zakup (bo faktura to nie była, choć można zażądać jej wystawienia).
magnumator

Poprzednia

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama