• Reklama

GoldOn.pl - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

GoldOn.pl - opinie

Postprzez Brutal » 08 Gru 2011, 13:52

Dotychczasowy brak opinii na forum o tej firmie uznałem za brak powodów do narzekań.

I rzeczywiście nie ma powodu do narzekania: wczoraj opłacone, dziś dostarczone.
Brutal

Reklama

Re: GoldOn.pl - opinie

Postprzez xarn001 » 13 Gru 2011, 16:37

U mnie również!
Zamówiłem małe złotko z tej firmy i doszło w ekspresowym tempie, poza tym bardzo w porządku kontakt telefoniczny, Pan właściciel bardzo OK gość.

Pozdrawiam!

Moderator: Uwaga - post został przepuszczony warunkowo, prosimy o uzupełnienie informacji wymaganych regulaminem tego działu tzn datę złożenia zamówienia. Przydałby się też dokładniejszy opis taki jak: jak przebiegła transakcja, jak jest zapakowana przesyłka, czas dostawy (coś więcej niż "ekspresowo" bo to mało mówi) oraz czy są gratisy ;)

admin: poza datą proszę uzupełnić co zostało zamówione, "złotko" to za mało.
xarn001

Postprzez pbart » 16 Gru 2011, 12:38

Witam napisze tutaj bo tyczy się to również tego dealera :

Otóż jest taka porównywarka cen złota w internecie http://www.zlotyranking.pl (jeśli nie mogę linkować proszę o wstawienie xxx)

Przytaczam punkt pierwszy zasad "porównywarki" : "Tylko dostawa natychmiastowa – uwzględniany jest towar, którzy dilerzy mają, a nie obiecują mieć."

I teraz od góry (najwyższych pozycji [najtańszych]) :

1) Credit Finance Krugerrand Maple Leaf - dostawa 7 dni. (piszę już bezpośrednio pod produktem w "porównywarce")
2) Mennica Wrocławska Maple Leaf - dostawa od 3 do 18 dni !!
3) GOLDON :) Krugerrand i Wienner Filharmoniker - w porównywarce b/d na witrynie dowiaduję się że 10 dni.
Goldon pogróbiłem bo to jego temat.
4) Złoto Lokacyjne Maple Leaf - dostawa od 3 do 14 dni.

To jest 6 pozycji z 8 pierwszych w tej porównywarce.

I teraz to co mnie męczy, pierwszy punkt "zasad - porównywarki" mówi jasno że mogą się tam znaleść tylko oferty dealerów z dostawą natychmiastową - a 6 z 8 pierwszych pozycji w tym 2 pozycje GOLDON to dostawa terminowa !

I teraz tak czy to wina porównywarki czy to wina dealerów czy to w ogóle etyczne i uczciwe ?!

A może ja jestem jakiś ułomny a 3 do 18 dni to dostawa natychmiastowa ?

Moderator: temat już jest omawiany w tym wątku: http://www.goldblog.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=416
pbart

Postprzez pbart » 16 Gru 2011, 12:52

Domniemam że to wątek dla moderatorów - nie mam tam dostępu : )
pbart

Postprzez Johnny » 16 Gru 2011, 13:01

Faktycznie, po zmianach w forum niektóre wątki stały się mniej widoczne. W skrócie: właśnie przez opisane przez Ciebie wątpliwości nastąpił (być może chwilowy) rozwód GoldBloga i złotego rankingu tj. GoldBlog usunął banner ze strony głównej.
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez GoldBlog » 16 Gru 2011, 14:06

@pbart
specjalnie dla Ciebie udostępniłem ten dział - Tylko Czytanie. Nowe wątki będą pojawiały się jeśli moderatorzy lub ja będziemy mieli jakiś komunikat.

Tymczasem proponuję zachować ten wątek dla komentarzy po transakcjach.
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Postprzez silverman » 07 Lut 2012, 21:24

Może napisałby ktoś, jak wygląda odbiór osobisty u tego dealera w Warszawie? Gdzie konkretnie to jest, jak długo trwa transakcja, czy są jakieś problemy itp itd... Myślę, że warto byłoby zobaczyć kilka tego typu opinii, gdyż z tego co kojarzę jest to w tym momencie jeden z nielicznych jeśli nie jedyny dealer w Warszawie z natychmiastowym odbiorem osobistym...
silverman

Postprzez Lokusik » 08 Lut 2012, 09:12

W Warszawie CreditFinance ma odbiór natychmiastowy, wiem bo już nie raz robiłem u nich zakupy. Miłego dnia.
Lokusik

Postprzez xyzb2 » 10 Lut 2012, 10:52

pytacie o odbiór osobisty u tego sprzedawcy..
ostatnio robiłem zakup 1oz kangoor w grudniu '11, jeden telefon umówiliśmy się na Mokotowie bo obecnie ma tam podany adres co widać na jego stronie www.
Zakup bez problemu, bez zbędnych pytań.
GOLDON mówił,ze przygotowuje biuro w Centrum na Hożej wiec nie długo pewnie tam będzie tez można odbierać osobiście.
xyzb2

Postprzez pbart » 15 Lut 2012, 03:05

Witam.

Dziś dokonałem na miejscu zakupu kilkunastu monet : 1oz, 1/10oz (Krugerrandy i Wiedeńczyki) i kilku 1gramowych sztabek.

Siedziba znajduje się w prywatnym domu (tak mi się wydaje)
Spokojna okolica, wszystko dobywa się dyskretnie - Pan zaproponował możliwość wydania paragonu bądź faktury.

Ceny na kolana nie powalają, ale jak już tam byłem w okolicach.

1oz 5795, 1/10oz 650, 1gram 230

Pozdrawiam
pbart

Postprzez marcin2828 » 15 Lut 2012, 17:14

pbart napisał(a):Witam.

Dziś dokonałem na miejscu zakupu kilkunastu monet : 1oz, 1/10oz (Krugerrandy i Wiedeńczyki) i kilku 1gramowych sztabek.

Siedziba znajduje się w prywatnym domu (tak mi się wydaje)
Spokojna okolica, wszystko dobywa się dyskretnie - Pan zaproponował możliwość wydania paragonu bądź faktury.

Ceny na kolana nie powalają, ale jak już tam byłem w okolicach.

1oz 5795, 1/10oz 650, 1gram 230

Pozdrawiam

Nierozumiem Pana Panie Piotrze ,
ktoś oferuje tu na forum złoto do sprzedaży , Pan oferuje jakies smieszne ceny a sam jedzie gdzieś tam i kupuje o wiele drożej????!!!!

admin: przecież to proste, Pan Piotr jest zawodowym testerem dealerów metali szlachetnych - co tydzień u kogoś kupuje, z reguły u kogoś innego:)
marcin2828

Postprzez Wiertok » 27 Mar 2012, 17:31

Dwa ćwierćuncjowe Krugerrandy zamówione wczoraj i opłacone przelewem dotarły dzisiaj. Kapsle, paragon, wszystko OK.
Wiertok

Postprzez ferr12 » 06 Kwi 2012, 18:41

Mój pierwszy zakup w tym sklepie i wszystko idealnie.
Świetny kontakt (nawet późnym wieczorem), dostawa zgodnie z terminem, paragon, więc ogólnie mogę polecić.
ferr12

Postprzez Wiertok » 20 Wrz 2012, 08:15

Ćwierćuncjony Krugerrand zamówiony 14.09 dotarł tego samego dnia. Uwaga - sprzedający umożliwia płatność kartą kredytową, jednak pobiera za nią 2,5% opłaty manipulacyjnej. To zrozumiałe, ale mogłoby być trochę wyraźniej zaznaczone na stronie internetowej. Poza tym pierwsza klasa, dobra cena i mistrzostwo świata jeśli chodzi o obsługę.
Wiertok

Postprzez zygaja » 09 Lis 2012, 10:44

Kolejny zakup w sklepie Pana Tomka. Tym razem złoty Buffalo 1 oz moneta w oryginalnej folii US Mint, z roku 2012, zamówienie 4 listopada, przelew 5 listopada, wysyłka 8 listopada, odbiór 9 listopada, przesyłka pocztex, w związku ze wzrostem cen przez ostatni tydzień zakup szczególnie atrakcyjny. :)
zygaja

Następna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama