• Reklama

Bulion Bank Mint - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Bulion Bank Mint - opinie

Postprzez mariuszwwy » 06 Gru 2011, 23:20

Witam

Mam takie pytanie: co sądzicie o tym dealerze?
Nie posiada on swojej strony internetowej a swoją działalność prowadzi tylko na Allegro
mariuszwwy

Reklama

Re: Bulion Bank Mint

Postprzez pawelgdynia » 07 Gru 2011, 08:42

Dealer znany mi osobiście, bo mają swoją siedzibę na sąsiedniej ulicy - ul. Abrahama 11 w Gdyni.

Licytowałem od nich srebrne monety na Allegro do kwoty 120 za uncję (trzeba było być cierpliwym, ale w trakcie weekendów udawało mi się po tej cenie zgarnąć kilka monet). Chociaż czasem aukcje kończą się po cenach około 150 za uncję. Ale taka cena to nie dla mnie.

Monetki ładne, aczkolwiek zdarzają się lekkie ryski. Dlatego odbieram sam osobiście i zawsze bardzo wybrzydzam. Ale sprzedawca sklepie jest cierpliwy ;)

Podobno głównie produkują na eksport i przymierzają się do złota.

Na plus przemawia cena, na minus konieczność spędzenia kilkunastu minut przed końcem aukcji na allegro (na szczęście wszystkie ich aukcje kończą się codziennie na przestrzeni kilkunastu minut - codziennie po 3 monetki z każdego rodzaju). Oczywiście nie są to powszechnie rozpoznawalne środki, ale posiadają podstawowe cechy monety bulionowej (waga, stop, znak probierczy, etc.).

Mogli także uruchomić swoją stronę www, ale podobno nad nią pracują. Z drugiej strony brak strony świadczy, że biznes im się kręci, bo nie mają czasu na takie duperele jak reklama ;)

Ogólnie polecam sprzedawce w kategorii "tanie srebro na wagę". Stanowi to fajne uzupełnienie do typowych nieco droższych monet bulionowych (wiedeńczyków na przykład) kupowanych w Sztabce czy MW Silver.
pawelgdynia

Re: Bulion Bank Mint - opinie

Postprzez GoldBlog » 07 Gru 2011, 10:12

Ja też miałem styczność tylko przez Allegro, ich www wygląda kiepsko. Miewam okazję pomailować z właścicielem tego przybytku. atąd wielkiej tajemnicy nie zdradzę jeśli napiszę, że do złota się już nie przymierzają a biją już od dobrych kilku miesięcy, wszystko dla zagranicznych kontrahentów.

Generalnie to wątek o producencie a nie dealerze:) ale kto wie, może i pojawi się sklep www, ta sprzedaż jaką prowadzą na Allegro to raczej uzupełnienie działalności.

Jeśli chodzi o zapakowanie wysyłki, to bardzo dbałe, generalnie nie sposób byłoby chyba uszkodzić towar, chyba, że ktoś by po tym skakał. Wysyłka też szybka, innych rzeczy nie ma co komentować z mojej perspektywy.
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Re: Bulion Bank Mint - opinie

Postprzez Troy » 23 Sty 2014, 22:15

Czy ktoś ostatnio (4 tyg) kupował w bullionbanku? Szukam ich bulionówek z Witosem, tel ze strony http://www.zlototopieniadz.pl/ wyłączony, skype nie logowany, na maile nie odpowiadają.

Ponadto zachęcająca cena na Jeffersona, ale w tych okolicznościach czy nie podpucha?
Troy

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama