• Reklama

Sztabka.eu - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Sztabka.eu - opinie

Postprzez Goldi » 12 Lis 2012, 18:28

Witam
Zamówiłem 26.10.2012 10x1oz srebrnych eagli, dostałem mailem potwierdzenie z informacją gdzie przelać kasę, w internetowym banku zrobiłem sobie płatność, co nie jest równoznaczne z przelewem, ale jakoś mi się ubzdurało, że przelałem kasę. Po tygodnu ślę maila z zapytaniem co z moim zamówieniem, natychmiast dostaję odpowiedź, że sprawdzają ale przelewu mojego nie mają. Za chwilę potwierdzenie że od dnia 26 nie ma żadnego przelewu u nich z mojej strony. No oczywiście prawda, przepraszam w mailu, robię przelew, i za trzy dni kurier przynosi pakunek, monety w tubie, zabezpieczone, paragon, wizytówka.
Była to moja pierwsza transakcja w tej firmie, jestem bardzo zadowlony.
Goldi

Reklama

Postprzez Gohaw » 15 Lis 2012, 00:05

Mam pytanie o wiedenskiego filharmonika w cenie 125 zl to chyba ponizej ceny spot*EURPLN + Vat, rozumiem ze to na vat marze?
Gohaw

Postprzez Adaś » 15 Lis 2012, 14:59

Tak jest, na vat marżę tak jak u 99% sprzedawców w Polsce.
Monety są z rynku wtórnego ale posiadamy jedynie mennicze, w tej chwili są dostępne tylko z roku 2012.
Adaś

Postprzez markoff » 29 Mar 2013, 13:46

W lutym zamówiłem 15 sztuk półgrosza 1oz, bardzo piękne monety, według mnie biją na głowę wszystkie inne :) Na żywo robią jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach, świetnie nadają się jako prezent :) Na uwagę zasługuje bardzo dobry i sprawny kontakt (nawet w niedzielne popołudnie :) )
Monety doszły do mnie dwa dni po wpłaceniu pieniędzy na konto, bardzo starannie zapakowane, w przesyłce znalazłem również prezent w postaci eleganckiego etui oraz kabzel do każdej monety.

Serdecznie polecam tego sprzedawce, był to mój drugi zakup.
markoff

Postprzez lizka » 22 Lut 2014, 15:20

Witam, piszę swój pierwszy post. Kiedyś tam czytając forum zdecydowałam się na zakupy w gold slver trade - sztabka.eu
Ogólnie wg. mnie bez zarzutu. Monety po przyjściu sprawdzałam wagowo, linijką fischa, suwmiarką. Teraz kiedy tu weszłam na forum okazuje się, że ostatnie dane o tym sprzedawcy są sprzed roku. Strona sprzedawcy zniknęła. Zaniepokojona jestem czy to co kupiłam
jest ok. Ma ktoś po zakupach u w/w sprzedawcy jakieś uwagi co do sprzedawanych przez niego monet?
lizka

Postprzez Johnny » 22 Lut 2014, 21:55

Sztabka.eu czyli Gold & Silver trade to jeden z najbardziej rzetelnych i uczciwych sprzedawców. Niestety zwinął po prostu interes. Sam u niego kupowałem - możesz spać spokojnie.
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez Troy » 23 Lut 2014, 08:04

Też potwierdzam solidność sprzedawcy, choć czasami był mały poślizg w terminie, natomiast mi będzie brakowało gustownych notesów z okrętem, dołączanych do przesyłek.
Troy

Postprzez lizka » 24 Lut 2014, 10:30

Dzięki za info. Mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest ok. Kupiłam również u innego dostawcy. Napiszę więc w wątku jego dotyczącym bo być może też ktoś wniesie jakieś bieżące uwagi i spostrzeżenia. Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia. Kiedy kupowałam
uncja złota dochodziła nawet do 2 tys. zł więcej od obecnej czyli co - zakupy na górce =wtopa?
lizka

Postprzez tomaszek » 25 Lut 2014, 09:32

Chyba raczej 2 tys $ a to różnica :D
tomaszek

Postprzez grzes-w-wa » 25 Lut 2014, 15:04

lizka napisał(a):uncja złota dochodziła nawet do 2 tys. zł więcej od obecnej czyli co - zakupy na górce =wtopa?

Był taki okres gdzie ceny były 5800 - 6000 PLN / 1oz Au 999.
To nie wtopa. Poleży w spokoju kilka lat, to swoje odrobi.
Znając zapędy naszych kochanych polityków to ten czas może być krótszy niż się dziś wydaje.
Jednym słowem niema co się rozczulać i kupować dalej. I na górce i w dołku.
grzes-w-wa

Postprzez lizka » 25 Lut 2014, 18:43

Tomaszek, ze zrozumieniem proszę przeczytaj raz jeszcze ;) - jak kupowałam uncja dochodziła do 6 tys. zł, teraz 4 tys. z niewielkim okładem.
Jest ok. 2 tys. zł różnicy na uncji? Pozdrawiam.
I pytanie, czy z jakiś szczególnych względów nie pojawił się mój post odnośnie innego sprzedawcy u którego kupowałam?
lizka

Poprzednia

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama