• Reklama

Sztabka.eu - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Sztabka.eu - opinie

Postprzez markoff » 02 Lut 2012, 19:48

W połowie stycznia zamówilem kilka uncji Maple Leaf gdyż były dość solidnie obniżone w stosunku do innych monet.
Wysyłka za symboliczną złotówke + kapsel do każdej monety gratis + zniżka partnerska z GoldBlog.
Na uwage zasługuje przedewszystkim b.dobry kontakt oraz rzetelne podejście do klienta. Wszystko odbyło się
praktycznie bez większych problemów, przesyłka starannie zabezpieczona i paragon w środku.
Dlatego mogę śmiało polecić tego sprzedawce :)
markoff

Reklama

Postprzez makdawid » 02 Mar 2012, 23:08

Ostrzegam przed tym Sprzedawcą!!! :lol:

Jest z innego świata.

Zamarzyły mi się Łosie i Pumy (jednouncjowe, o ilości nie chciałbym pisać). Zgłosiłem się do Pana Adama. Cena początkowa 145 PLN, ze względu na zamawianą ilość opuszczona do 142 PLN + darmowa przesyłka kurierska. :shock:

I teraz najlepsze. Zależało mi, aby je dostać do dzisiaj (piątek), a zamówienie złożyłem we wtorek wieczorem. W środę z różnych powodów nie udało się nam skontaktować, przez co myślałem, że sprawa upadła i wymarzony przeze mnie termin nie ma szans być zachowanym. Miałem zamiar zrezygnować z zakupu.

W czwartek po południu(!!!) odebrałem telefon od Pana Adama. Stwierdziłem, że chyba już za późno, aby zdążyć do piątku.

Pan Adam: "A dlaczego?" :mrgreen:
Ja: "Nie zapłaciłem za monety i nie dam rady tego zrobić do wieczora".
Pan Adam: "Nie szkodzi, wysyłam kuriera, zapłaci pan... później". :shock: :shock: :shock: :shock:

Nawet nie za pobraniem. Później, po odebraniu monet!
Dzisiaj kurier dostarczył mi piękne monety w kapslach, a Panu Adamowi dopiero co przypomniało się, aby podesłać mi numer konta do wpłaty.

Najlepszy. Bez żadnej dyskusji
makdawid

Postprzez Johnny » 03 Mar 2012, 01:20

@makdawid
Czy to była Twoja pierwsza transakcja u tego dealera? Mam nadzieję, że nie. Jeśli jest w stanie wysłać metale bez wcześniejszej wpłaty nieznajomemu to w końcu znajdzie się ktoś, kto zamówi kilo złota i ucieknie z nim do meksyku. Byłoby szkoda bo to jeden z najuczciwszych sprzedawców a tacy są na wagę złota ;)
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez Adaś » 03 Mar 2012, 01:33

Dziękuję za pozytywne a nawet bardzo pozytywne opinię ale starannie dobieram Klientów, którzy mogą na to liczyć nawet w pierwszej transakcji i jest takich osób baardzo niewiele :)
Jak dotąd intuicja mnie nie zawiodła :)
W poniedziałek prawdopodobnie będzie działała nowa odsłona naszej strony :) z czym oczywiście będzie wiązała się promocja :)
ale wszystko w swoim czasie :)
Adaś

Postprzez jkowalski001@wp.pl » 03 Mar 2012, 17:29

Witam,

ja również polecam p. Adama, zamowilem 4 tuby filharmonikow, szybka przesylka, atrakcyjna cena. To byla moja pierwsza transakcja i na pewno nie ostatnia ;)

Pozdrawiam,
jkowalski001@wp.pl

Postprzez JohnGalt » 29 Mar 2012, 19:17

Zamówienie: 20oz American eagle, Ag

27.03 Złożenie zamówienia
27.03 przelew
28.03 nadanie monet w DHL
29.03 odbiór monet

Pancerne opakowanie, monety w świetnym stanie.
Uwzględniony rabat na monety i darmową przesyłkę - na hasło "Goldblog"

Wzorcowy przykład na prowadzenie biznesu i
zdobycie lojalności klienta.
JohnGalt

Sztabka.eu - nowa odsłona :)

Postprzez futhark » 19 Kwi 2012, 12:44

Chciałbym poinformować, że przesyłka od pana Adama właśnie dotarła. W środku wszystko jak należy - piękne okazy dzikiej, kanadyjskiej przyrody plus paragon.
Puma ma przy rancie mleczną plamkę o średnicy milimetra, ale na szczęście od strony królowej;) Taka już widać uroda sreber z CRM. Ktoś kiedyś nawet powiedział, że milk-spots to taki certyfikat autentyczności dla kanadyjskich monet :lol:

Moderator: przeniesiono post do działu z opiniami o dealerze.
futhark

Postprzez Raskolnikow » 22 Kwi 2012, 13:12

Kupowałem kilka razy srebrny bulion. Uczciwie, z paragonem i bez problemów. Gratisowy kurier. Jeśli dobre ceny i obsługa klienta pozostaną na tym poziomie to czeka sprzedawcę dobra przyszłość.
Srebro sprzedaje wielu. Zadowolenie klienta niewielu. Polecam.

Moderator: prosimy o uzupełnienie informacji o to co było zamawiane, w jakiej ilości i kiedy zgodnie z regulaminem działu.

Zamawiałem bulion kanadyjski i australijski, kilka tub. Zabijcie mnie, ale dat już nie pamiętam :)
Raskolnikow

Postprzez BUDZAK » 14 Cze 2012, 21:33

Witam w dniu 12.06.2012r dokonałem zakupu dwóch tub(po 20 sztuk) srebrnych monet Maple Leaf i Wiener Philharmoniker plus kilka innych monet paczka dotarła do mnie w dniu 14.06.2012r. Paczuszka zapakowana bardzo dobrze ubezpieczona na kwotę wyższą ni sama zawartość a w środku monety plus dodatkowe gratisy firmowe i do kilka kapsli. Monety w stanie menniczym żadnych rusek ani skaz. Kontakt jak dla mnie trochę słaby bo lobię na każdym etapie wiedzieć co się dzieje z moimi pieniędzmi/monetami, choć oczywiście rozumiem że sprzedawca nie może cały czas wisieć na telefonie i mailu. Cała reszta wielki plus i pewnie jeszcze dokonam zakupów u pana Adama
BUDZAK

Postprzez Jaroslavus » 03 Sie 2012, 16:41

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów GolBlog.

Chciałbym dołączyć do zadowolonych klientów Pana Adama (sztabka.eu) i wystawić pozytywną opinię o naszej transakcji.

Jakiś czas temu przeprowadziłem z Panem Adamem dosyć dużą transakcję, kupiłem złote i srebrne monety inwestycyjne.
Kupiłem monety: Maple Leaf oraz Wiener Philharmoniker. Transakcja była na dosyć dużą sumę i muszę przyznać, że trochę się obawiałem, jednak po rozmowie z Panem Adamem nabrałem zaufania i postanowiłem spróbować kupna przez Internet.

Oczywiście wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bezboleśnie :)

Pan Adam okazał się bardzo dobrym kontrahentem, potargowaliśmy się troszkę i z negocjacji cenowych wyszliśmy na win-win :)
Najlepsze było to, że Pan Adam osobiście przywiózł monety, chociaż dzieli nas kilkadziesiąt kilometrów.

Monety, oczywiście, okazały się prawdziwe (tu też miałem obawy, że mógłbym zostać oszukany), było to jednak najprawdziwsze złoto i srebro. Każda złota moneta była ładnie zapakowana w plastikowy kapsel, zaś srebrne monety były ładnie zapakowane w tuby.

Serdecznie polecam stronę sztabka.eu, naprawdę długo szukałem dobrego dostawcy kruszcu i w końcu trafiłem na porządną firmę, z którą interesy to prawdziwa przyjemność.

Pozdrawiam serdecznie.
Jaroslavus

Postprzez wyszpa3 » 24 Sie 2012, 21:22

To moja pierwsza opinia do dwóch dostaw i niestety nie obyło się bez niespodzianek :)

Biorąc pod uwagę opinię sprzedawcy i ceny zakupu postanowiłem zamówić 100szt. Philharmoniker przez sklep sztabka.eu.
20.08.2012 Wpłata godz. 7.00 z tego samego banku
20.08.2012 Wysyłka niemal natychmiastowa
Monety dostarczone przez kuriera 21.08.2012 g. 11.30.

i tutaj niestety ciąg dalszy....

22.08.2012r. tel. do nadawcy z prośbą o informację czy przesyłka została wysłana w odpowiedzi uzyskuje informację,
że została już odebrana przez osobę o nazwisku, której nie znam.
22.08.2012r. g.22.00 zgłoszona interwencja do DHL z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji
tutaj moje zdziwienie już o godzinie 24:35 dostaje odpowiedź:

"Szanowny Pane,
Dziękuję za wiadomość. Bardzo przepraszam za błąd po naszej stronie.
Sprawę tę skrupulatnie wyjaśnimy , a w w sprawie rozwiązania problemu skontaktuje się z Panem osoba odpowiedzialna za operacyjną obsługę rejonu warszawskiego.
Z poważaniem

Tomasz Buraś
Dyrektor Zarządzający

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
ul. Osmańska 2
02-823 Warszawa
Telefon: +48 22 565 00 40

tomasz.buras@dhl.com
www.dhl.com.pl

NIP: 527 00 22 391, KRS: 0000047237
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
Wysokość kapitału zakładowego: 21 892 500,00 PLN"

23.08.2012r. - informacja od operatora DHL z wyjaśnieniem, iż przesyłka została omyłkowo dostarczona do sąsiedniego budynku,
gdzie odebrała osoba tymczasowo przebywająca i podpisując własnym nazwiskiem przywłaszczyła sobie towar.
23.08.2012r. - g.10.00 specjalny transport DHL w celu odbioru przesyłki - stwierdzone otworzenie przesyłki i ingerencję w jej zawartość w związku z czym zabrana na ekspertyzę do departamentu bezpieczeństwa celem weryfikacji czy nic nie zginęło
23.08.2012r. - g.12.00 po weryfikacji przesyłka przekazana do odbioru w trybie pilnym wszystko przy udziale operatora DHL który na bieżąco monitorował sytuację - więcej szczegółów nie będę pisać bo nie mają większego znaczenia do sprawy...

Monety odebrane ilość się zgadza i to jest najważniejsze.
Niestety tuby pootwierane, monety wypalcowane zarówno przez przywłaszczacza jak i podczas liczenia w departamencie podczas ekspertyzy.

DRUGA PRZESYŁKA:
- 23.08.2012r. - g.10.00 kolejne zamówienie na 100szt. (informuje, że opłacę po otrzymaniu i sprawdzeniu poprzedniej przesyłki)
- 23.08.2012r. - nadawca wysyła przesyłkę kilka godzin przed wpłatą i tutaj wielkie podziękowania, bowiem dzięki temu doszła w piątek jeszcze przed weekendem
- 24.08.2012r. - g.16.00 kurier już wie gdzie dostarczyć (ten sam co się pomylił) - chwilę porozmawialiśmy ;)

Tym razem monety w ORYGINALNYM opakowaniu, tuby zabezpieczone wszystko jak należy jednym słowem rewelacja.
Gdyby kurier za pierwszym razem nie zawinił to uniknął bym stresu, jednak oceniając samą fachowość p.Adama to daje 10/10.
Kolejne zamówienia będę również realizował przez sztabka.eu

Pozdr.K
wyszpa3

Postprzez prosys » 25 Sie 2012, 19:38

...pozwolę sobie na dygresję...często otrzymuje przesyłki z firm kurierskich w tym w/w DPD i nie zdziwiła mnie w/w sytuacja z przesyłką...mój kontrahent na swoją odpowiedzialność coś mi wysyła cyklicznie więc mam sytuacje lajcik bo płacę za to PO MOIM ODBIORZE...kurier są przypadkowi i rotacja wśród nich jest duża...jeden kurier dostarcza niekiedy nawet kilka dziesiątek przesyłek dziennie więc nie przykłada się do tego...kilka razy zdarzyła mi się sytuacja że przesyłka nie została odebrana przeze mnie bo (jam twierdził kurier) było zamknięte, mimo że na obiekcie jest zawsze ktoś 24h!!!...nie spotkałem się z tym by mnie ktoś wylegitymował, więc przesyłkę może odebrać przypadkowa osoba...nigdy nie zamówię nawet pól tubki przez firmę kurierską, za duże ryzyko, no chyba że zapłacę PO odbiorze...nie pozwolę sobie nigdy na to by coś co jest moje i jest warte np. 12tys. zł. przewalało się przez tyle przypadkowych rąk...więc jak widać firmy kurierskie są najsłabszym ogniwem w tym wszystkim...
...ja preferuję tylko odbiór własny!!!...tak też rok temu dokonałem zakupów w Sztabka.eu...uzgodniłem ilość i cenę przez telefon i mimo że nie byłem w stanie dokładnie podać godziny bo byłem w trasie p. Adam dostosował się do mnie i dobiliśmy interes, przy okazji pogadaliśmy długo...
prosys

Miejscowość: zakopane

Postprzez Eomer » 30 Sie 2012, 19:19

Witam,

Zamówiłem 20 srebrnych Wiener Philharmonikerów i 1 American Eagle. Zamówienie złożyłem w czwartek 23.08, przelew zrobiłem w piątek 24, a towar otrzymałem we wtorek 28. Czyli wszystko szybko sprawnie i bez problemów. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona. AE była w kapslu, owinięta warstwą folii bąbelkowej o grubości 5 cm ze wszystkich stron :). Monety piękne. Bardzo polecam.

Pozdrawiam
Eomer

Postprzez tropiciel » 08 Wrz 2012, 14:48

Witam zgomadzonych.
W tym miesiącu dokonałem transakcji z firmą Pana Adama , zamiawiając liście klonowe i amerykańśkie orły--monety srebrne, uncjowe. W międzyczasie modyfikowałem zamówienie, ale to nie była żadna przeszkoda dla sprawnej realizacji ze strony sprzedawcy. Pieniądze wpłacone na konto w poniedziałek, prawdopodobnie księgowane we wtorek, w każdym razie - w środę informacja o nadaniu przesyłki kurierskiej, a w czwartek około południa towar dostarczony do ręki. Wszystko sprawnie, bez zarzutu, dobry kontakt ze sprrzedawcą, zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Monety robią wrażenie, bez zadrapań, rys, plam. Ładnie zapakowane, w bezpiecznej kopercie, w kapslach i tubie.
Mam wrażenie, że to pewny kontrahent.
Pozdrawiam forumowiczów.
tropiciel

Postprzez Zadowolony » 08 Lis 2012, 22:05

Witam,

W poniedziałek wieczorem kontaktuję się z Panem Adamem w celu odsprzedaży monet wiedeńskich filharmoników , pół godziny później umowa wraz z wyceną jest na moim mailu, monety wysyłam we wtorek wieczorem, paczka zostaje dostarczona w środę o 19, dziś pieniądze są na moim koncie.

Cena skupu zdecydowanie najlepsza z topowych sprzedawców metali szlachetnych, kontakt z klientem zdecydowanie na plus, wszystko zgodnie z umową.

Bardzo polecam.
Zadowolony

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama