• Reklama

Sztabka.eu - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Sztabka.eu - opinie

Postprzez Johnny » 13 Paź 2011, 16:36

Po ostatnich nie najlepszych doświadczeniach z jednym z dealerów (opisywałem na forum) postanowiłem dla odmiany zamówić coś u sprzedawcy cieszącego się dobrą opinią. Ponieważ u P. Słomskiego już zamawiałem (też jestem w pełni zadowolony, ale ma już tyle dobrych opinii że mój pozytyw utonąłby w stosie podobnych więc nic nie pisałem), mój wybór padł na sztabkę.eu.

Zadzwoniłem spytać się o złotego filharmonika. Niestety nie było na stanie. Pan Adam zajmuje się głównie srebrem. W rozmowie dostałem bardzo atrakcyjną propozycję zakupu kilogramowej Kookaburry. Po namyśle następnego dnia zadzwoniłem z pytaniem, czy oferta jest aktualna. Mimo iż srebro nieznacznie wzrosło, cena się nie zmieniła a na dodatek sprzedawca zaoferował mi darmową przesyłkę.

Pan Adam najwyraźniej minął się z powołaniem - powinien pracować w pogotowiu lub straży pożarnej a pewnie czas przyjazdu takich służb jeszcze by się poprawił. Tłumacząc z polskiego na nasze: natychmiastowa wysyłka jest naprawdę natychmiastowa! Jednego dnia zrobiłem przelew a następnego trzymałem w rękach okrągłe kilo srebra. :)

Na moją prośbę dorzucił też tubę na filharmoniki i to gratis. Otrzymałem oczywiście paragon. Kontakt ze sprzedawcą szybki i bezproblemowy zarówno przez telefon jak i przez maila. Inni sprzedawcy powinni się uczyć!

Szkoda, że nie ma w ofercie złota. Być może dlatego, że srebro jest bardziej praktyczne - chroni przed inflacją i wampirami a złoto tylko przed inflacją. ;)

Gdy znów będę kupował srebro, zacznę poszukiwania od telefonu do Pana Adama.

EDIT: Dodam jeszcze, że zamówiłem monetę bez wskazania roku a otrzymałem kookaburrę z roku 2012! To się nazywa szybkość działania - wysłać monetę na prawie 3 miesiące przed jej wybiciem :D
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Reklama

Postprzez Silver » 12 Lis 2011, 10:06

Z tego co czytam inne komentarze na temat innych dealerow, to musze przyznac racje, ze tam sie "cos" dzieje :lol: A tutaj nuda Panowie... skontaktujecie sie z Panem Adamem, ustalicie ostateczna cene (przy wiekszej ilosci mozna sprobowac sie potargowac), dorzuci jeszcz gratis wysylke, zrobicie przelew i za dwa dni puka kurier do drzwi 8-) A gdzie te 45 dni roboczych w wyczekiwaniu, caly zlany potem, czy monety przyjda, czy nie, a jak jeszcze ich nie ma, to zgrzytanie zebami i wiszenie na telefonie, aby sie czegokolwiek dowiedziec na temat swojej przesylki. To sa dopiero przezycia! Przynajmniej musza byc, skoro niektorzy z Was je wybieracie, ja dziekuje, postoje.
Pozytyw w 100%! I bardzo dziekuje Panu Adamowi, ze nie musze przezywac swoich najgorszych 2 miesiecy w zyciu powierzajac komus swoje pieniadze. Brawo! Image Image Image
Silver

Postprzez gustavpacha » 04 Gru 2011, 19:33

Poszukiwałem dłuższy czas dostawcy i niestety chyba zakończyłem poszukiwania :)
do tego widzę że będę kolejnym nudnym pozytywnym kupującym :)

kupiłem właśnie 10x filharmoników
-cena atrakcyjna
-wysyłka gratis!
-zamówienie błyskawiczne (zamówiłem i pojechałem popracować na kilka dni, wróciłem, a tu szok paczuszka już na miejscu :))
-opakowane wszystko w kapsle! i szczelnie upchnięte w odpowiednie pudełeczko- no jak sztabka.eu ma takie standardy to szybko trzeba kupować zanim konkurencja ich wygryzie!
-Paragonik też się znalazł

a jakby tego było mało to podczas zamówienia dostałem szczegółową informację jak to nasze prawo zapatruje się na firmy w kwestii srebra (jestem przedsiębiorcą więc warto było się dowiedzieć)
gustavpacha

Postprzez pawelgdynia » 04 Gru 2011, 21:11

Również polecam dealera. Mam na koncie u tego dealera już dwa zakupy wiedeńczyków. Szybki i łatwy kontakt (telefon, mail), monitoring przesyłki, wysyłka gratis i trzy długopisy do każdej wysyłki w prezencie.
pawelgdynia

Postprzez Silver » 05 Gru 2011, 01:19

A ja nawet jednego dlugopisu nie dostalem :(
Silver

Postprzez GoldBlog » 05 Gru 2011, 07:44

Silver napisał(a):A ja nawet jednego dlugopisu nie dostalem :(

Nie od początku były - zależy kiedy kupowałeś, ja dostałem garść:)
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Postprzez Adaś » 05 Gru 2011, 08:08

być może Pańska przesyłka została przeoczona, przy następnym zamówieniu zostanie to nadrobione ;)
Adaś

Postprzez Johnny » 05 Gru 2011, 10:28

Adaś napisał(a):

być może Pańska przesyłka została przeoczona, przy następnym zamówieniu zostanie to nadrobione ;)

Ja również nie dostałem żadnego długopisu gdy zamawiałem (opis wyżej). Może gratisy są do większych zamówień a ja zamawiałem tylko jedną monetkę (kilogramową Kookaburę) ;)
Johnny
Administrator

Miejscowość: Gallifrey

Postprzez GoldBlog » 05 Gru 2011, 11:55

Buahaha proponuję oddzielny wątek w dziale Oferty Dealerów, gdzie każdy kto nie dostał długopisu od Adama się odezwie i przy następnym zamówieniu oczekuje podwójną ilość gratisów! :)

Właśnie sobie przypomniałem, że przy pierwszym zamówieniu nie dostałem długopisów!! Chyba ich wtedy jeszcze nie było, ale czuję się poszkodowany:)
GoldBlog
Administrator

Postprzez Greg_M5 » 05 Gru 2011, 13:04

Ja również otrzymałem długopisy a nawet kubki i podkładkę pod mysz 8-)

Teraz to dopiero będą zażalenia :lol:
Greg_M5

Postprzez prosys » 05 Gru 2011, 19:09

...same pozytywy ten Pan zbiera, ja niestety muszę napisać coś negatywnego (wreszcie mam na tego Pana jakiś hak!!!): NIE DOSTAŁEM DŁUGOPISU!!...tu Cię mam kolego!...i co teraz??...
prosys

Miejscowość: zakopane

Postprzez GoldBlog » 05 Gru 2011, 19:48

Dobra koniec już żartów z tymi długopisami, jest fajnie i wesoło, ale musimy utrzymać porządek w tym wątku:)
GoldBlog
Administrator

Postprzez trevor » 12 Gru 2011, 21:40

Zakupu dokonałem ok 25.10.11 - wszystko bez zarzutu. A, że kupiłem tam też kilogramową sztabę (niestety tylko Ag :D ) to po miesiącu postanowiłem pomarudzić o jakiś dodatkowy certyfikat na nią. Mimo, że mennice nie certyfikują takich produktów, dostałem od Pana Adama ładny firmowy papier dający jakąś psychologiczną podkładkę na wypadek ewentualnej przyszłej odsprzedaży. Generalnie firmę - bardziej znaną, jako Gold&Silver Trade - oceniam pozytywnie - dobry kontakt, kultura i słowność.
ps To żadna rodzina ani cichy wspólnik
trevor

Postprzez Mario » 30 Gru 2011, 14:42

Zakupu (przelew) dokaonałem 13 grudnia . Przesyłka dotarła do mnie 16 grudnia (błyskawicznie).
Phliharmoinker i Libertandy zapakowane w kapsle i grubą folię bąbelkową + zabezpieczona koperta oraz gratis w postaci firmowego notatnika :). Bardzo dobry kontakt mailowy co jest dzisiaj dość rzadkim zjawiskiem. Monitorowanie przesyłki i dowód zakupu (paragon) to wiarygodne dowody na profesjonalne podejście do klientów.
Mario

Postprzez Wojtek » 06 Sty 2012, 10:32

Ja zamawiałem Libertady w tygodniu przed sylwestrem. Ręczna, a nie automatyczna obsługa w tym przypadku była na plus, bo w międzyczasie Filharminiki wpadły w dołek i bez problemu dało się je dołożyć do zamówienia. Mimo goldblogowej zniżki, obniżki na kosztach przesyłki i faktu, że przelew robiłem, jak już srebro zaczęło "powracać" (w tym przypadku to ja miałem kilka dni poślizgu), nie było żadnej mowy o zwiększaniu cen, a monety zostały wysłane natychmiast po przelewie. Pierwszy raz w życiu też dostałem paragon za monety :twisted:. Tylko te długopisy...
Wojtek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama