• Reklama

Sztabka.eu - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Re: Sztabka.eu

Postprzez matchius » 11 Mar 2011, 20:15

srebrnik napisał(a):Można zapytać jak to wyszło finansowo (łącznie z dodatkowymi kosztami, jeżeli były)?

Jeśli chcesz dokładnej wyceny wraz z kosztami przesyłki napisz do sprzedawcy;) Odpisuje dosyć szybko i bez owijania w bawełnę!
Koszty przesyłki nie są duże! opłaca się listem z zadeklarowaną wartością!
matchius

Reklama

Postprzez Wędrowiec33 » 18 Mar 2011, 19:46

krzych napisał(a):transakcja zrealizowana: szybko, przyjemnie, bezproblemowo. w razie jakby co - polecam.

Również i ja dołączam do grona zadowolonych klientów szyldu "Sztabka.eu". Cała transakcja tak jak opisał kolega
Wędrowiec33

Postprzez Adaś » 22 Mar 2011, 01:12

ponieważ to temat o mnie to pozwolę sobie poinformować szanownych czytelników, że od jutra w sprzedaży będą dostępne 1 kg monety z mennicy australijskiej (w tej chwili dostępne od ręki będą kookaburry). Mam nadzieję, że na stałe zadomowią się w ofercie :)
Adaś

Postprzez Adaś » 28 Mar 2011, 21:03

Przepraszam, że post pod postem, natomiast myślę że warto wspomnieć iż można nasze firmowe 1 uncjowe sztabki wygrać w konkursie organizowanym przez jeden ze starszych i większych TFI w Polsce, Skarbiec.

http://www.skarbiec.pl/konkurs_surowcowy/strona_glowna

http://www.skarbiec.pl/artykuly/2837

zabawa polega na inwestowaniu w surowce ;) wygrywa ten kto zarobi najwięcej ;)
Nagroda główna, jakże nie inaczej 1 kilogramowa sztabka umicore :) na nagrody pocieszenie 50 szt naszych sztabek 8-)
Adaś

Re: Sztabka.eu - opinie

Postprzez Greg_M5 » 11 Kwi 2011, 12:21

Właśnie dostałem kolejną porcję sreberka od sztabka.eu 8-) Towar dobrze zapakowany, dowód zakupów w środku. Wyśmienity kontakt ze sprzedawcą.
Zdecydowanie polecam sprzedawcę, przy większych zamówieniach dobre rabaty :mrgreen: (a czasami nawet jakiś gratis ;) )
Greg_M5

Postprzez GoldBlog » 11 Kwi 2011, 15:13

Dziś odebrałem zamówienie dla znajomego.

Czas realizacji
Zamówienie było z wyprzedzeniem, dla towaru, którego nie było jeszcze na miejscu. Przelew wychodzący w czwartek, w poniedziałek towar na miejscu.

Kontakt
B. dobry, choć wiosna skutkowała czasem lekkimi opóźnieniami przy odpowiedziach:)

Opakowanie i stan monet
Bez zastrzeżeń, opakowanie pod kątem zabezpieczenia produktu najlepsze jakie do tej pory widziałem.

Podoba mi się:
- Sztabka.Eu dorzuca małe gratisy, zatem chyba czasem można wylosować jakiś firmowy drobiazg
- przy większych zakupach dla stałych klientów można negocjować cenę, to duża zaleta
- świetne ceny dla srebra

Mogłoby być lepsze:
- stronka, choć prezentuje się atrakcyjnie wizualnie, mogłaby oferować jakiś lepszy system realizacji zamówień, np. potwierdzenie przyjęcia zamówienia z automatu mailem

Ogólna ocena 4,7/5.
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Postprzez nutty » 11 Kwi 2011, 19:47

również polecam, szybka dostawa, towar dobrze opakowany, gratisy w środku :)
nutty

Postprzez Gotar » 19 Kwi 2011, 07:52

Witam! Kiedy będą ceny w sklepie internetowym?
Chciałem dokupić, ale nie wiem w jakich cenach masz.
Gotar

Postprzez Michał » 03 Sie 2011, 20:07

Witam, jestem tu nowy natomiast często obserwuję bloga (kawał dobrej roboty).
Chciałbym opisać swoją transakcję. Zamówiłem u Pana Adama kilka tub Filharmoników skuszony atrakcyjną ceną.Faktycznie obsługę oceniam na 9/10 (na + bardzo rzeczowe rozmowy na temat przez telefon), przesyłka dotarła szybko kurierem dobrze zabezpieczona. Oczywiście w środku paragon i monety zgodnie z zamówieniem bez żadnych skaz.Jedyny minus to kontakt mailowy, na maila zwrotnego trzeba było zaczekać kilka godzin w ciągu dnia.Wiadomo, że przed zakupem dzwoniłem po innych sklepach i trochę jestem zniesmaczony tym co usłyszałem w 79th element.Na pytanie o różnicę cen pomiędzy sklepami mój rozmówca stwierdził że cena jaką oferuje sztabka.eu nie może być ceną legalnego towaru. Dalej nie będę komentować bo jako klient sobie pomyślałem natomiast doskonale wiem gdzie kupię następnym razem.
Zdecydowanie polecam tego sprzedawcę.
Michał

Postprzez brzask » 12 Sie 2011, 19:20

Kupowałem pierwszy raz u tego dilera. Sreberko w dostawie 21 dni. Towar dostałem do rąk 3 dni po wykonaniu przelewu, czyli jak w dostawie natychmiastowej. W porównaniu z dostawą natychmiastową u innych dilerów to sporo lepsze ceny (nawet niż srebro z rynku wtórnego) - w momencie zamawiania, to była prawie uncja na tubie do następnego dilera. Do tego dostawa gratis (+ jeszcze jakieś gadżety). Kontakt w porządku. Przesyłka zapakowana starannie. Monety w porządku.
Generalnie z uwagi na super szybką realizację i dobrą cenę, to wystawiłbym 6/5.
brzask

Postprzez willqu » 16 Wrz 2011, 06:51

Trudno nie pochwalic, jezeli kontakt jest rewelacyjny, i sam sprzedawca zaoferowal rabat przy zakupie (40 serbrnikow)
Bardzo profesjonalne podejscie do tranzakcji!

Serdecznie polecam!

PS do Pana Adama, sekcja Prodaniki troszke sie rojezdza we wszystkich przegladarkach, warto to usprawnic ;)
http://www.sztabka.eu/poradniki.html

Pozdrawiam!
willqu

Postprzez Moist » 20 Wrz 2011, 11:14

U pana Adama zakupiłem srebrne monety ;) Monety w momencie zamawiania kosztowały 160 zł (i taką kwotę przelałem na konto Gold&Silver Trade), natomiast następnego dnia jeszcze przed wysyłką ich cena lokowała się na poziomie 157 zł. Pan Adam SAM do mnie zadzwonił i poinformował, że w związku ze zmianą ceny zwróci mi różnicę i prześle mi ją przelewem zwrotnym. Piękny gest! ;) Kontakt ze sprzedawcą rewelacyjny!
Oprócz tego otrzymałem monety zapakowane w profesjonalne kapsle, kilka bonusowych gadżetów, a całość dotarła do mnie bezpłatnym kurierem DHL (i to w błyskawicznym tempie!). Same monety niewątpliwie cieszą oko! Mówiąc krótko GORĄCO POLECAM! A zwrócona przez pana Adama kwota pewnie prędzej czy później pójdzie na zakup kolejnych monet w Sztabka.eu.
Dzięki i pozdrawiam!
Igor
Moist

Postprzez stasek » 20 Wrz 2011, 18:06

Moist napisał(a):U pana Adama zakupiłem srebrne monety ;) Monety w momencie zamawiania kosztowały 160 zł (i taką kwotę przelałem na konto Gold&Silver Trade), natomiast następnego dnia jeszcze przed wysyłką ich cena lokowała się na poziomie 157 zł. Pan Adam SAM do mnie zadzwonił i poinformował, że w związku ze zmianą ceny zwróci mi różnicę i prześle mi ją przelewem zwrotnym. Piękny gest! ;) Kontakt ze sprzedawcą rewelacyjny!
Oprócz tego otrzymałem monety zapakowane w profesjonalne kapsle, kilka bonusowych gadżetów, a całość dotarła do mnie bezpłatnym kurierem DHL (i to w błyskawicznym tempie!). Same monety niewątpliwie cieszą oko! Mówiąc krótko GORĄCO POLECAM! A zwrócona przez pana Adama kwota pewnie prędzej czy później pójdzie na zakup kolejnych monet w Sztabka.eu.
Dzięki i pozdrawiam!
Igor

Miałem podobną sytuację kilka miesięcy temu, cena wtedy poszła o kilka złotych (3 lub 4 ) ale w górę.
Dokonałem zakupu, po kilku godzinach gdy pieniędzy jeszcze nie zdążylem przelać zadzwoniłem do Sztabki.eu pytając czy zamówienie zostanie zrealizowane w cenie po której kupowałem kilka godzin wcześniej, Pan Adam ceny nie zmienił dodając mi jeszcze rabat i gratisową przesyłkę z powodu dużej ilości kupowannych monet ag. W przesyłce dostałem jeszcze kilka gadźetów.
Korzystałem z usług siedmiu dealerów obecnych w zestawieniach goldbloga, kupujac ag i au więc jakieś tam rozeznanie rynku mam. Śmiało mogę polecić tego sprzedawce, według mnie on jak i 79th element to ścisła polska czołówka pozostawiając resztę konkurencji o klasę w tyle.
stasek

Postprzez futhark » 29 Wrz 2011, 22:31

Witam użytkowników forum. Chciałbym opisać moją współpracę ze sklepem sztabka.eu.
Zamówiłem rulon srebrnych Amerykańskich Orłów. W międzyczasie cena podskoczyła o kilka złotych, jednak sprzedawca nawet nie wspomniał, że miałbym płacić więcej niż to było ustalone w chwili zamówienia. Przesyłka (mimo oznaczenia jako "do 10 dni") przyszła po dwóch dniach od zamówienia. Czyli ekspresowo. W paczce było kilka bonusów.
W zasadzie po takiej transakcji nie mam powodu żeby zmieniać dostawcę, zwłaszcza zważywszy na ceny, które w sztabce są niewiele wyższe od niemieckich, mimo VATu sporo wyższego niż u zachodnich sąsiadów.
Reasumując: polecam ten sklep. Jedyne, co możnaby w nim zmienić, to uwzględnić cenę zakupu w mailu potwierdzającym. Ale to już decyzja sprzedającego.

EDIT: byłbym zapomniał: wysyłka była darmowa.
futhark

Postprzez Emil » 05 Paź 2011, 10:44

właśnie dokonałem pierwszego zakupu w Gold & Silver Trade i muszę przyznac , że jestem mile zaskoczony :) wszystko szybko i bezproblemowo dodatkowo w przesyłce wizytówki i drobne upominki :) widac , że zależy im na klientach , mogę polecic z czystym sumieniem każdemu tego sprzedawcę :)
Emil

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama