• Reklama

Sztabka.eu - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

Sztabka.eu - opinie

Postprzez Gotar » 19 Lut 2011, 16:30

Widzę, że Pan Wójcik z Sztabka.eu zarejestrował się na forum.

Miałem przyjemność zrobienia zakupów w Sztabka.eu
Kupowałem za pośrednictwem Allegro, poza drobnymi problemami z płatnością (zapłaciłem przez "Płacę z Allegro", którego Pan Wójcik nie akceptował, ale nie daje się już tego w aukcjach wyłączyć, odesłał mi pieniądze i musiałem "przelać" z konta), przesyłka przyszła bardzo szybko, monety były dobrze zapakowane, dołączony paragon i wizytówki.

Tak więc przy transakcji za pośrednictwem Allegro poza opóźnieniem spowodowanym zwrotem pieniędzy i ponownym przelewem to gorąco polecam!
Gotar

Reklama

Re: Sztabka.eu

Postprzez Bestjoker » 20 Lut 2011, 21:39

Również i ja dołączam do grona zadowolonych klientów szyldu "Sztabka.eu".
Brałem trzy razy po 1 tubce, za każdym razem opakowanie spełniające zadanie. Otrzymałem paragon (niestety nie każdy go daje). Przy drugim zamówieniu dostałem przesyłkę za darmo, a przy trzecim zakupie miła niespodzianka - zaoferowano mi niższą cenę na zakupy!Bezproblemowy i sympatyczny kontakt. Dobre doradztwo i wiedza w temacie kruszców. Ogólnie mówiąc - sam się o tym przekonaj! Napewno to nie koniec zakupów u Pańśtwa..
Mogę śmiało polecić, jeśli się ktoś waha i nie jest przekonany, tym bardziej polecam! :mrgreen:
Bestjoker

Postprzez mr.bungle » 21 Lut 2011, 02:49

Tylko czemu na stronie firmy nie ma adresu? Zawsze mnie to wkurza i zdecydowanie zniechęca do zakupów. Pierwsze co robię gdy wchodzę do "nowego" sklepu internetowego to klikam na kontakt i patrzę czy to w ogóle przedsiębiorca i ew. skąd a tu mamy tylko NIP i REGON. Pewnie siedziba w mieszkaniu (nic złego, sam tak mam), ale wypadałoby cos więcej napisać (nie chce mi się bawić w detektywa).
mr.bungle

Postprzez Adaś » 21 Lut 2011, 04:03

mr.bungle napisał(a):Tylko czemu na stronie firmy nie ma adresu? Zawsze mnie to wkurza i zdecydowanie zniechęca do zakupów. Pierwsze co robię gdy wchodzę do "nowego" sklepu internetowego to klikam na kontakt i patrzę czy to w ogóle przedsiębiorca i ew. skąd a tu mamy tylko NIP i REGON. Pewnie siedziba w mieszkaniu (nic złego, sam tak mam), ale wypadałoby cos więcej napisać (nie chce mi się bawić w detektywa).

Sklep jest internetowy i na dzień dzisiejszy nie posiadam sklepu stacjonarnego (myślę że w tym rok go otworzę).
Nie uważam, że komuś jest potrzebny mój dokładny adres bo do czego? zresztą wysyłając przesyłkę do klienta widnieje na niej adres zwrotny a także na paragonie, który załączam do towaru.
Nie musisz się bawić w detektywa :) wystarczy sięgnąć do wyszukiwarki NIP/REGON i tam jest wszystko czarno na białym, dla chcącego.
Ostatnio edytowany przez Adaś, 21 Lut 2011, 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Adaś

Postprzez mr.bungle » 21 Lut 2011, 06:16

Adaś napisał(a):Sklep jest internetowy i na dzień dzisiejszy nie posiadam sklepu stacjonarnego (myślę że w tym rok go otworzę).Nie uważam, że komuś jest potrzebny mój dokładny adres bo do czego? zresztą wysyłając przesyłkę do klienta widnieje na niej adres zwrotny a także na paragonie, który załączam do paragonu.
Nie musisz się bawić w detektywa :) wystarczy sięgnąć do wyszukiwarki NIP/REGON i tam jest wszystko czarno na białym, dla chcącego.

Pomijając to, że jako firma sprzedająca przez internet masz obowiązek go opublikować (zwłaszcza przyjmując kasę w formie przedpłaty) - zalecam lekturę odpowiedniej dyrektywy PE, to odsyłanie potencjalnego klienta do wyszukiwarki NIP/REGON jest conajmniej mało poważne.
mr.bungle

Postprzez Silver » 21 Lut 2011, 11:49

mr.bungle, jak zlozysz zamowienie przez formularz na stronie,to pojawia sie adres z nr konta :)
Silver

Postprzez Adaś » 21 Lut 2011, 12:02

mr.bungle napisał(a):Pomijając to, że jako firma sprzedająca przez internet masz obowiązek go opublikować (zwłaszcza przyjmując kasę w formie przedpłaty) - zalecam lekturę odpowiedniej dyrektywy PE, to odsyłanie potencjalnego klienta do wyszukiwarki NIP/REGON jest conajmniej mało poważne.

nie wiem w jakim kraju mieszkasz ale w Polsce obowiązuje Dziennik Ustaw, nie wiem jaką masz pracę ale musisz mieć ogrom czasu, żeby wertować dziesiątki tysięcy dyrektyw.
"Tylko czemu na stronie firmy nie ma adresu? Zawsze mnie to wkurza i zdecydowanie zniechęca do zakupów" to raczej nie świadczy o byciu potencjalnym klientem, bo ważniejszy jest dla Ciebie adres na stronie niż cena czy jakość obsługi.
Adaś

Postprzez mr.bungle » 21 Lut 2011, 14:36

Adaś napisał(a):nie wiem w jakim kraju mieszkasz ale w Polsce obowiązuje Dziennik Ustaw, nie wiem jaką masz pracę ale musisz mieć ogrom czasu, żeby wertować dziesiątki tysięcy dyrektyw.

Nie byłbym taki pewien po wejściu do UE ;) Ale wracając do wspomnianej dyrektywy, została ona ubrana w ustawę i jako osoba prowadząca sprzedaż przez internet powinieneś znać swoje obowiązki dot. zawierania umów na odległość. Nie trzeba wertować wszystkich ustaw - można skorzystać z rad wujka Google.
Adaś napisał(a):"Tylko czemu na stronie firmy nie ma adresu? Zawsze mnie to wkurza i zdecydowanie zniechęca do zakupów" to raczej nie świadczy o byciu potencjalnym klientem, bo ważniejszy jest dla Ciebie adres na stronie niż cena czy jakość obsługi.

Ważna jest dla mnie wiarygodność sprzedającego, cena i jakość obsługi zaraz po tym. Jeżeli firma wstydzi się zaprezentować adres własnej siedziby na stronie własnego sklepu (i to nie są żadne prywatne dane) to wg. mnie coś jest nie tak i osobiście nie robię zakupów w takich sklepach. Na szczęście bardzo rzadko trafiają się takie przypadki.
mr.bungle

Postprzez GoldBlog » 21 Lut 2011, 15:10

mr.bungle

Silver napisał(a):mr.bungle, jak zlozysz zamowienie przez formularz na stronie,to pojawia sie adres z nr konta :)

Przy okazji, wątek rozpoczął się od dwóch konkretnych opinii klientów i o to chodzi w tym wątku. Dalsze przepychanki odnośnie tego, że adres pokazuje się za późno lub trzeba go szukać po NIP/REGON nic nie wnoszą do tematu a tylko go zaśmiecają.

Intencją tego forum jest zapewnienie miejsca, gdzie można szybko i wiarygodnie sprawdzić opinie o danym sprzedawcy. Nie zaśmiecajmy go przedłużającą się przepychanką o drugorzędne sprawy.
GoldBlog
Administrator

Miejscowość: Wellington NZ

Postprzez mr.bungle » 21 Lut 2011, 15:44

Racja, koniec z mojej strony.
mr.bungle

Postprzez Silver » 24 Lut 2011, 12:39

Dzis do mnie przyszla przesylka.
Ladnie zapakowana, monety zabezpieczone, aby nie lataly w tubie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedajacym. Monety w stanie nienaruszonym. Dolaczony paragon za zakup.
Coz mozna chciec wiecej? ;)
Ze swojej strony polecam :)
Silver

Postprzez krzych » 03 Mar 2011, 18:14

jestem w trakcie realizacji zamówienia. zobaczymy jak pójdzie.
krzych

Postprzez krzych » 09 Mar 2011, 11:34

transakcja zrealizowana: szybko, przyjemnie, bezproblemowo. w razie jakby co - polecam.
krzych

Postprzez matchius » 10 Mar 2011, 20:53

Super sklep, profesjonalna i szybka wysyłka.
Z Sprzedawcą można się dogadać w każdym względzie - Polecam !!!
Dziś właśnie przyszyły sztabki! SUPER!
matchius

Postprzez srebrnik » 10 Mar 2011, 21:11

Można zapytać jak to wyszło finansowo (łącznie z dodatkowymi kosztami, jeżeli były)?
srebrnik

Miejscowość: Warszawa

Następna

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama