• Reklama

sklepmennicy.pl

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

sklepmennicy.pl

Postprzez srusrusru » 12 Mar 2014, 20:24

Cześć, jeśli ktoś robił tam zakupy, proszę o opinie.
srusrusru

Reklama

Re: sklepmennicy.pl

Postprzez Silver_Stacker_Noob » 18 Kwi 2014, 16:37

Brałem tam ostatnio 10 oz srebrnych filharmoników i nie jestem zadowolony. W momencie zamawiania na stronie była informacja, że zrealizowane będzie do 15 dni roboczych (jakoś teraz nie umiem tej informacji wyszukać, może ją usunęli).

Zamówienie 21 marca około 13:00 i natychmiastowa wpłata.
4 kwietnia w piątek zapytałem kiedy mogę spodziewać się przesyłki (w dwóch innych sklepach internetowych gdzie dokonywałem zakupów towar miałem po kilku dniach). Dostałem odpowiedź, że wysyłka nastąpi w pierszej połowie nowego tygodnia.
14 kwietnia kolejna zapytanie z mojej strony co z zamówieniem po czym nie dostałem odpowiedzi, tylko automatyczne maile z realizacją i wysyłką zamówienia.
Śledzenie przesyłki dawało jakieś dziwne informacje typu nieudane doręczenie, awizo, itp. Pofatygowałem się na pocztę aby odebrać osobiście. Kurier pocztexu się ze mną nie kontaktował najprawdopodobniej dlatego, że w numerze telefonu 2 bardziej przypominała 1 i chyba dzwonił do kogoś innego.

Wiecej tam zakupów nie zrobię, choć mają najniższe ceny z jakimi się spotkałem.
Silver_Stacker_Noob

Re: sklepmennicy.pl

Postprzez Zbulwersowany » 25 Lip 2015, 22:05

Nie polecam niestety. Zamówienie ( 3 uncje srebra ) złożone 6 lipca o 21.00 do dzisiaj ( 14 dni roboczych ) a 3 tygodnie ciągłe nie zostało wysłane. Do tego wprowadzono limity na zakupy od 4000 zł. Dealer najprawdopodobniej nastawiony na obrót gotówką kupującego i tyle. Nigdy już nie kupię.
Zbulwersowany

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama