• Reklama

BullionCoins (metaleinwestycyjne.pl) - opinie

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

BullionCoins (metaleinwestycyjne.pl) - opinie

Postprzez POnuryZniwiarz » 21 Wrz 2013, 07:51

ZAMOWIENIE z 19.09.2013

8:50 Zamowienie na 5 x Maple Leaf 1oz - najtansze na rynku wedlug www.ceny-zlota.pl
9:00 Realizuje przelew z mojego banku
10:37 otrzymuje informacje e-mail, ze zgodnie z regulaminem zamowienie zlozone przed otwarciem sklepu jest realizowane po otwarciu sklepu
11:00 wlasciciel kontaktuje sie przez telefon i informuje o nowej (wyzszej) cenie produktu, poniewaz nie zgadzam sie zaoferowano mi zwrot pieniedzy
11:40 przez e-mail otrzymuje potwierdzenie anulowania zamowienia
16:40 Otrzymuje potwierdzenie przelewu pieniedzy ze sklepu na moje konto

Po poludniu 20.09.2013 pieniadze znajduja sie z powrotem na moim koncie bez jakiegokolwiek potracenia i otrzymuje milego maila z prosba o przyszle zakupy

W miedzyczasie dokonalem sprawdzenia firmy przez wszelkie mozliwe narzedzia online: Firma zarejestrowana w KRS w Maju 2013. Aktywna pod adresem jak na stronie internetowej. W internecie nie udalo mi sie znalezc zadnych negatywnych opinii o firmie jak i o jej wlascicielu.

PODSUMOWANIE

Doskonala obsluga klienta i slownosc wlasciciela w moim przypadku. Natychmiastowa reakcja na zamowienie i jego anulowanie. Pozostaje zyczyc takiego traktowania klientow na przyszlosc i miec nadzieje, ze oferowany towar bedzie rowniez dobrej jakosci.
POnuryZniwiarz

Reklama

Re: BullionCoins (metaleinwestycyjne.pl) - opinie

Postprzez Eomer » 22 Wrz 2013, 14:15

POnuryZniwiarz napisał(a):Doskonala obsluga klienta i slownosc wlasciciela w moim przypadku.

Do zamówienia nie doszło, bo cena na stronie była nieaktualna, przez co pojawiła się w porównywarce na pierwszym miejscu, i przez to też przez 2 dni klient nie mógł zablokować ceny, po której kupuje produkty inwestycyjne. W Polsce widać takie coś nazywamy "doskonałą obsługą"... Boże w jakim kraju ja żyję?
Eomer

Postprzez Mar » 22 Wrz 2013, 21:06

Podnoszenie ceny już po złożeniu zamówienia, a zwłaszcza po zrobieniu przelewu (choć w sumie różnica żadna) to coś z czym jeszcze się nie spotkałem wśród dilerów u których robiłem zakupy.
Mar

Postprzez sideford » 09 Mar 2014, 14:33

Witam,

Robił ktoś ostatnio zakupy w tym sklepie? Chcę kupić kilka monet a tutaj dostawa wygląda na najszybszą, a jak jest z towarem?
sideford

Postprzez srusrusru » 24 Mar 2014, 10:16

Brałem ostatnio kilka filharmoników, zapakowane w cztery warstwy, do dwóch dni były na paczkomacie.
srusrusru

Postprzez Bartek » 14 Kwi 2014, 21:23

Zamowienie na 1 oz Krugerrand:

1. Zlozenie zamówienia - 26.03 16:40
2. Przelew - 26.03
3. Zaksiegowanie pieniędzy u dilera - 27.03 (potwierdzone)

Brak wysylki monety, ciagle przesuwanie terminu.
Dostawa (cyt.) najbardziej prawdopodobnie dostawa powinna nastąpić po świętach
Ma się to nijak to do maks. 14 dni (info na stronie)

@Zaproponowalem podesłanie mi innej monety 1 oz Au, ew. zwrot pieniędzy.
Bartek

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama