• Reklama

bessergold.pl - ktoś, coś, kiedykolwiek?

Miejsce wymiany opinii i doświadczeń ze sprzedawcami metali szlachetnych. Proszę o zaczynanie wątku nazwą sklepu lub portalem aukcyjnym i nazwą sprzedawcy.

bessergold.pl - ktoś, coś, kiedykolwiek?

Postprzez natus » 16 Maj 2013, 20:09

Chciałbym zasięgnąć opinii innych na temat tego dilera.
Ceny wydają się być dobre, a do punktu wrocławskiego mam 6 minut na piechotę.
natus

Reklama

Re: bessergold.pl - ktoś, coś, kiedykolwiek?

Postprzez lnka » 22 Maj 2013, 20:37

Przylaczam sie do zapytania. Czy ktos zna te firme, testowal, kupowal, whatever?
lnka

Postprzez observer » 23 Maj 2013, 20:19

Sprawdziłem osobiście. Byłem , kupiłem, widziałem, jestem zadowolony i polecam.
Moje wnioski:
1. Diler faktycznie istnieje w topowej lokalizacji na rynku wrocławskim.
2. Ładnie urządzone biuro. Można spokojnie zasiąść przy stole, dokonać inspekcji wizualnej, rozłożyć swoje zabawki: wagę, suwmiarkę i sprawdzic monety.
3. Ceny dobre a czasami bardzo dobre – w zależności od dnia i godziny.
4. Monety w bardzo dobrym stanie zapakowane w takie plastikowe elastyczne kopertki z logo BesserGold.
5. Istnieje możliwość zakupu i odbioru anonimowego kilku monet po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/emailowym.
6. Obsługa bez problemu wystawia fakturę lub paragon.
7. Wiem ,że czytają tam GoldBloga i wypowiedzieli się ,że ...”GlodBlog posiada bardzo dużą wiedzę”...
8. Można się dogadać odnośnie odbioru, co jak i kiedy , za ile ? są elastyczni, ale wszystko należy ustalać indywidualnie przez telefon.

Jak na razie wszystko OK: obsługa profesjonalna, ceny dobre, dobra lokalizacja jak ktoś przy okazji chce zobaczyć rynek wrocławski. Możliwość odbioru anonimowego i płatności gotówką.

W każdym razie dealer ten zapowiada sie obiecująco.
observer

Postprzez grzes-w-wa » 24 Maj 2013, 07:50

@observer
Czy to prawda, że srebro mają tylko w tzw. rynku pierwotnym czyli z pełnym vatem ?
Odpisz jeśli masz taką wiedzę.
grzes-w-wa

Postprzez observer » 25 Maj 2013, 00:05

@grzes-w-wa
Powiem szczerze ,że srebro mało mnie interesuje, także nie zgłębiałem tematu. Natomiast wychodząc zapytałem o srebro, to facet napomknął ,że maja oczywiście ale tylko nówki, więc ceny nie będą takie atrakcyjne. Czyli tak jak mówisz pewnie tylko pierwotny. Najlepiej zadzwoń i zapytaj - sprzedawca bardzo kontaktowy.
observer

Postprzez 3 Dukaty » 01 Wrz 2013, 12:13

Witam wszystkich serdecznie na forum. Chciałbym odnieść się do następującego zapytania
"Chciałbym zasięgnąć opinii innych na temat tego dilera.
Ceny wydają się być dobre, a do punktu wrocławskiego mam 6 minut na piechotę."
Jeśli chodzi o firmę bessergold.pl to miałem okazje robić u Nich zakupy przez internet, z odbiorem osobistym w siedzibie firmy. To był zakup złota inwestycyjnego, jeśli chodzi o wyżej wymienioną firmę, a znając już wiele konkurencyjnych firm w tej branży muszę powiedzieć, że cena monet bulionowych (złota inwestycyjnego) jest jedną atrakcyjniejszych oferowanych w sprzedaży w Polsce z dostawą kilku dniową. Zapłaciłem 10% całej sumy z góry przelewem resztę kwoty przekazałem osobiście przy obiorze we Wrocławiu. Oczywiście nie było żadnego problemu z zakupem na firmę. Jeśli chodzi o termin odbioru tak jak już ktoś wcześniej zaznaczył firma jest "elastyczna" w tej kwestii zawsze można się dogadać bezproblemowo, kontakt e-milowy dobry ( szybko odpisują na wiadomości, precyzyjnie i konkretnie ) telefoniczny również.
Abstrahując od tego chciałbym jeszcze odnieść się do lokalizacji biura bessergold.pl śmiało stwierdzam, że bez problemowo trafiłem do siedziby firmy jako że znajduje się ona blisko rynku wrocławskiego gdzie nie sposób trafić. :)
Damian F. Salon Numizmatyczna "3 Dukaty"
3 Dukaty

Postprzez infernus » 17 Paź 2013, 11:53

Złożyłem zamówienie w Bessergold.pl w piątek 11tego, a dzisiaj w czwartek 17tego paczuszka przyjechała kurierem. Wszystko w jak najlepszym porządku. Myślę, ze jak poprawia jeszcze koszt dostawy, nad czym obecnie pracują, to będą jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku.
infernus

Wróć do Dealerzy i sprzedawcy metali szlachetnych - opinie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama